“yr-kurban-bayramı-banner”
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriiF’ten Zivella’ya İki Ödül Geldi

iF’ten Zivella’ya İki Ödül Geldi

Tasarımcı Selami Gündüzeri imzasını taşıyan, Zivella’nın Whale ve Hole isimli tasarımları iF Design Award’ta ödüle layık görüldü. 

Yaşamı, doğayı, kültürü, insanı ve renkleri tasarımlarına yansıtan Zivella, 2023’ün ilk ödüllerini iF Design Award’tan aldı. Zivella’nın tasarımcıları arasında yer alan aynı zamanda Zivella’nın Tasarım Direktörü olan Selami Gündüzeriimzasını taşıyan Whale koltuk ve Hole bekleme ünitesi Ofis kategorisinde ödüle layık görüldü.

Whale koltuk ve Hole bekleme ünitesi dünyanın her yerinden bağımsız uzmanlardan oluşan 133 üyeli jürinin beğenisini kazandı. Yarışmaya 56 ülkeden 11 bin başvuru yapıldı.

Alınan ödüle ilişkin olarak Zivella Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Uzun “Whale koltuk ve Hole bekleme ünitesini Ofiste Ev Rahatlığı koleksiyonumuz için Selami Gündüzeri ile tasarladık. Koleksiyonumuzun en beğenilen ürünlerinden ikisinin ödüle layık görülmesi bizi çok gururlandırdı. Çalışan bireylerin deneyimlerinden ilham alarak tasarlamaya ve her üründe kullanıcıların sağlığını ve konforunu düşünerek onların daha verimli olmalarına katkı sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Doğadan Gelen Rahatlık: Whale

Doğadan, okyanusların en büyüklerinden balinadan ilham alınarak tasarlanan Whale, tek kişilik koltuk ya da birden fazla kişinin oturabileceği bir kanepe olarak hayata geçirildi. Özgün, alışılmışın dışında, estetik bir tasarıma sahip olan Whale aynı zamanda ergonomik de… Eşsiz formu ve kol yapısı ile dikkat çeken Whale, yalın tasarımı ile ofiste ev rahatlığını ya da bekleme alanlarında konforu arayanlar için ideal.

Uzayın Çekim Gücü: Hole

Karadeliklerin çekim gücünden esinlenerek hazırlanan Hole, bekleme alanlarında kullanıcıları kendisine çekmek için tasarlandı. Farklı modülleri birleştirildiğinde oluşan orta boşluk bitki alanı ya da seperatör olarak kullanılabiliyor. Hole ürün grubunda hem puflar hem de farklı boyutlara sahip modüller yer alıyor.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments