Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriInvest İnşaat'ın Yeni Projesinin Adresi Belli Oldu

Invest İnşaat’ın Yeni Projesinin Adresi Belli Oldu

Invest İnşaat, Ağazağa’da Invest Vadi adıyla yeni bir proje hayata geçirecek.


İstanbul konut projelerine bir yenisi daha ekleniyor. Vadi Koru, Vadi İstanbul gibi projelere imza atan İnvest İnşaat, Ayazağa’da Invest Vadi adıyla yeni bir proje hayata geçirecek. 480 konut ve 34 ticari üniteden oluşan projenin yaklaşık yatırım yatırım değeri 450 milyon TL.


Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Invest İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Uçar, projenin Vadistanbul ve VadiKoru projeleriyle aynı hat üzerinde inşa edileceğini söyledi. Proje çalışmalarında sona geldiklerini belirten Uçar; Invest Vadi’nin 24 bin 800 metrekare alan üzerinde yükseleceğini belirtti. Projenin 15 bin 560 metrekaresinin peyzaj ve sosyal yaşam alanlarına ayrıldığını ifade eden Uçar, blokların maksimum 10 katlı olarak tasarlandığını, bazı blokların ise 2 katlı olacağını dile getirdi.


Invest Vadi projesinin bahçe kullanımı, peyzajı, sosyal yaşam alanları ve geniş balkonlarıyla, tüketici taleplerini karşılayan nitelikte bir konsepte sahip olduğunun altını çizen Uçar, Kovid-19 salgı nedeniyle evde geçirilen sürenin artmasından dolayı tüketicinin bahçeli ve balkonlu evlere yöneldiğini aktardı. Artık insanların bahçelerde ailesi ve komşularıyla vakit geçirmek istediğini belirten Uçar, yaptıkları araştırmaların da konut alıcılarının bahçeli ve geniş balkonlu konut tiplerini tercih ettiğini gösterdiğini ifade etti. Uçar, son olarak başta Invest Vadi projesi olmak üzere tüm yeni projeleri değişen talepler doğrultusunda şekillendirdiklerini söyledi.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -A1 Capital Tüm Sermaye Piyasası İşlemlerinizde Yanınızda

Most Popular

Recent Comments