İzka’dan Bayraklı’ya 300 Milyon Liralık Proje

İzka’dan Bayraklı’ya 300 Milyon Liralık Proje

İzka İnşaat’ın İzmir Bayraklı’da inşa ettiği İzkaport, 300 milyon lira yatırımla yükseliyor. 2020’de teslim edilmesi planlanan proje, yatırımcısına yüksek prim vaat ediyor

Adını İzmir ve Karşıyaka’dan alan ve Türkiye genelinde 20 bin konut üreten İzka İnşaat, Bayraklı’da 300 milyon lira yatırımla İzkaport’u hayata geçiriyor. Kentin her noktasına ulaşım kolaylığı sağlayan konumu ve deniz manzarasıyla öne çıkan proje, 144 daireden oluşuyor.

Yüksek Prim İmkanı

Yeni nesil bir konut projesi olarak tasarlanan İzkaport, 2020’de tamamlanacak. İzka İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Yüksek Mimar Azat Yeşil, Türkiye genelinde imza attıkları tüm projeleri tamamlayarak İzmir’e odaklandıklarını söyledi.

İzka’nın tüm yatırımlarını İzmir’de yapma kararı aldığını açıklayan Yeşil, “Gözümüz ve emeğimiz İzmir’de. Bu şehir, en güzeline layık. İzkaport da bu güzellikte bir yatırım ve kentin kalbinde, denize sıfır bir hayat sunuyor” dedi.

İZKA’nın bugüne kadar hayata geçirdiği tüm projelerde yatırımcısına yüzde 100 ile yüzde 300 oranlarında prim getirisi sağladığını ifade eden Yeşil, “Şu anda konut fiyatları açısından en uygun dönemdeyiz ve bu gayrimenkul yatırımı için büyük bir fırsat. Kısa süre içinde gayrimenkul yatırımı, tüm yatırım araçlarından çok daha fazla getiri sağlayacaktır” diye konuştu. Son yıllarda hem oturum hem de yatırım amacıyla konut alanların kazanç istediklerini dile getiren Yeşil, “Gayrimenkul her zaman kazandıran bir yatırım aracı” diye konuştu. Park Yaşam Santorini’nin yüzde 70’i satıldı.

İZKA İnşaat’ın yapımı devam eden bir diğer projesinin de Park Yaşam Santorini olduğunu dile getiren Azat Yeşil, yüzde 70’i satılan bu projenin hem oturum hem de yatırım amacıyla konut almak isteyenlerin ilgisini çektiğini söyledi.

Yeşil, “Park Yaşam Santorini, doğayla iç içe, huzurlu bir yaşam ve güvenli bir site hayatı sunuyor. Park Yaşam Santorini de 2020 yılında teslim edilecek” dedi.