“Yapigundem
Ana SayfaHaberlerİhale Haberleriİzmir Büyükşehir Belediyesi Örnekköy 3. Etap Kentsel Dönüşüm Projesi İçin Kat Karşılığı...

İzmir Büyükşehir Belediyesi Örnekköy 3. Etap Kentsel Dönüşüm Projesi İçin Kat Karşılığı İnşaat Yapım İşi İhalesi Düzenliyor!

İzmir Büyükşehir Belediyesi uzun süredir üzerinde çalıştığı Örnekköy Mahallesi kentsel dönüşüm projesi için kat karşılığı inşaat yapım işi ihalesi ilanı yayımladı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi mülkiyetindeki; tapunun İzmir İli, Karşıyaka İlçesi, İmbatlı Mahallesi III. Etap 26996 Ada 1 Parsel numarada kayıtlı taşınmaz üzerinde Kat Karşılığı Anahtar Teslimi İnşaat Yapımı işi için verilen ihale ilanı ile kentsel dönüşüm konusunda ilk adım atılmış oldu.

İZMİR KARŞIYAKA ÖRNEKKÖY KENTSEL DÖNÜŞÜM 3. ETAP İHALESİ İÇİN İLAN YAYIMLANDI!

İzmir’de yaşanan sorunlar nedeni ile son derece yavaş ilerleyen kentsel dönüşüm projesi kapsamında bugün önemli bir adım atıldı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi 25 Haziran 2020 tarihli Resmi Gazete ile İzmir İli, Karşıyaka İlçesi, İmbatlı Mahallesi III. Etap 26996 Ada 1 Parsel numarada kayıtlı taşınmaz üzerinde Kat Karşılığı Anahtar Teslimi İnşaat Yapımı işi ihalesi düzenleyeceğini ilan etti.

Söz konusu ihale 13 Ağustos 2020 tarihinde gerçekleşecek. İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı Kentsel Dönüşüm Dairesi Başkanlığı Şehit Fethi Bey Caddesi No: 2 Konak/ İZMİR adresinde gerçekleşecek olan ihalede saat 12:00 itibari ile teklifler açılacak. Kentsel dönüşüm ihalesi kapalı zarf usulü ile gerçekleşecek ve 13 Ağustos 2020 saat 12:00’ye kadar ihaleye katılmak istenen kişilerin teklifleri kabul edilecek.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -“Yapi
“Samsun
“UNICERA
“isaf-banner

Most Popular

Recent Comments