Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaHaberlerFirma Haberleriİzmir Çeşme'de 3 Yeni Villa Projesi Yapılacak

İzmir Çeşme’de 3 Yeni Villa Projesi Yapılacak

Çeşme’de 250’den fazla villa inşa eden Mandalina Evleri, yıl sonuna kadar 3 yeni projeye daha start vermeyi hedefliyor.


Çeşme’ye 3 yeni villa projesi yapılacak! Bölgede, 17 yılda 250’den fazla villa inşa eden Mandalina Evleri, yıl sonuna kadar 3 yeni projeye daha imza atacak.


Yeni başlayacak projelerle ilgili bilgi veren Mandalina Evleri Yönetim Kurulu Başkanı Koray Eroğlu; firmalarının inşaat faaliyetlerine ilk olarak Alaçatı’da başladığını, son 5 yıl içerisinde ise Çeşme’nin hemen her bölgesinde proje geliştirdiklerini söyledi.
İnşaat sektörünün yanı sıra turizm alanında da yatırımlar gerçekleştirdiklerini ifade eden Eroğlu, 2021 yılı içerisinde 3 yeni projeye başlayacaklarını duyurdu. Eroğlu’ndan alınan bilgilere göre projelerin isimleri Mia Casa Alaçatı, Reisdere Villager ve Terraze Ayayorgi Villaları olacak. 3 projenin de önümüzdeki sezona hazır olması planlanıyor.


Adından da anlaşılacağı üzere, Alaçatı’da inşa edilecek Mia Casa Alaçatı’da her bir villada müstakil yüzme havuzu olacak. Ayrıca proje yerden ısıtma sistemli, otomatik panjurlu, birinci sınıf ısı yalıtımlı çift camlı alüminyum doğramalı ve ekstra birinci sınıf lüx inşaat malzemeli olarak yapılacak. Akıllı bina sistemiyle otomasyonlu olan Mia Casa Alaçatı’da dokunmatik ekran multitouch sistem ile tüm akıllı ev otomasyonu sağlanacak.


Reisdere Villager projesi ise taş mimarisiyle yapılacak. Projede 4 adet Provence tarzda taş ev olacak. Mia Casa Alaçatı gibi, Reisdere Villager’de de her bir villada müstakil havuz yer alacak. Proje ayrıca ekstra birinci sınıf f lüx inşaat malzemeli olarak yapılacak.


Dalyanköy’de Ayayorgi Koyu’na çok yakın mesafede inşa edilecek Terraze Ayayorgi Villaları projesi 5 adet villadan oluşacak. Her bir villanın 250 metrekare kullanım alanı olacak.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -A1 Capital Tüm Sermaye Piyasası İşlemlerinizde Yanınızda

Most Popular

Recent Comments