“yr-kurban-bayramı-banner”
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriKale Kilit Hardware Eurasia’da Ürünlerini Sergiledi

Kale Kilit Hardware Eurasia’da Ürünlerini Sergiledi

Kale Kilit, İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Avrasya Hırdavat Fuarı Hardware Eurasia’da kilit, silindir, elektronik kilitler, alarm ve kasa alanındaki ürün gruplarını ziyaretçileri ile buluşturdu. Firmanın yeni nesil kilit sistemleri beğeni topladı.

Türkiye’nin köklü markalardan biri olan Kale Kilit, 24-27 Mayıs 2023 tarihlerinde İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen hırdavat sektörünün İstanbul buluşması olan Avrasya Hırdavat Fuarı Hardware Eurasia’ya katıldı. Kale Kilit; endüstriyel hırdavat, el aletleri ve genel hırdavat, mobilya ve yapı hırdavatı ana başlıklarında sektörün lider üreticilerini buluşturan ve önemli bir ağ olan Hardware Eurasia’da kilit, silindir, elektronik kilitler, alarm ve kasa alanındaki ürün gruplarını sergiledi. Firmanın mobil uygulama ve farklı inovatif yöntemlerle kontrol edilebilen yeni nesil akıllı kilit sistemleri de ziyaretçilerin beğenisini topladı.

“Dijitalleşen dünyanın inovatif ürünler üreten markaları arasında yer alıyoruz”

Fuar katılımı ve şirket hedefleri ile ilgili değerlendirme yapan Kale Kilit Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Semih Teker, “Bugün gelinen noktada sektöre öncülük eden konumdayız. Türkiye ve dünyanın birçok ülkesinde gücümüz her geçen gün artıyor. Bu başarıyı çok daha ileri seviyelere ulaştırmayı hedefliyoruz. Bunun için ürünlerimizin rekabetçi ve gelişen teknolojik ihtiyaçlara yanıt verebilir olmasına özen gösteriyoruz. Modern üretim tesisimiz ve Ar-Ge yatırımlarımız elimizi son derece güçlü kılıyor. 70 yıldır her dönemin farklılık gösteren trendlerine uygun olarak güvenlik konusunda geliştirdiğimiz yeniliklerle, kullanıcılarımızın kendilerini güvende ve ayrıcalıklı hissetmelerini sağlayan birçok ilke imza attık. Anahtardan kilide, çelik kapıdan yangın kapısına, iş yeri kasalarından alarm ve kamera sistemlerine, spor salonlarındaki kabin kilitlerinden otel odalarında kullanılan kartlı kilitlere kadar sunduğumuz çok çeşitli ürünlerle herkesi ve her değeri güvende tutmak için çalışıyoruz. Türkiye’nin ilk kilit üreticisi olarak hem ev hem de iş yerleri için hayata geçirdiğimiz çözümlerle güvenliği maksimum seviyeye çıkarıyoruz. Avrasya Hırdavat Fuarı gibi sektörün önemli fuarlarına katılarak, hem mevcut müşterilerimizle çalışmalarımızı geliştirmeye hem de yeni iş ortaklarıyla çeşitli iş birliklerine imza atmayı hedefliyoruz.” dedi.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments