“Yapigundem
Ana SayfaHaberlerKonut HaberleriKarmod, ABD’de Hafif Çelik’ten Konut Üretiyor

Karmod, ABD’de Hafif Çelik’ten Konut Üretiyor

Son dönemde yurt dışında gerçekleştirdiği projelerle adından söz ettiren Karmod bu kez, Amerika Birleşik Devletleri’nde (ABD) hafif çelik yapı sistemiyle konut üretiyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Kaliforniya eyaletinin Anacapa Adası’nda kullanılacak çelik evlerin 384 metrekare büyüklüğü bulunuyor. Dubleks plana sahip ve 5+1 daire tipinde hazırlanan konutların zemin katında kapalı garaj alanı da yer alıyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Karmod Genel Müdürü Abdullah Yüceer, hafif çelik yapı sistemiyle üretilen konutun Kaliforniya eyaletinin Anacapa Adası’nda kullanılacağını belirtti.

Çelik evlerin ABD’de en çok tercih edilen konut modelleri arasında yer aldığını vurgulayan Yüceer, ‘’Prefabrik çelik ev üretiminde ABD standartlarını yakaladık. Güvenli yapı modelimizle ABD ile birlikte batı ülkelerinde çelik ev projelerinde tercih edilmeye başladık. Fransa, Almanya, Yunanistan, İspanya, İtalya ve Portekiz çelik konut projesi gerçekleştirdiğimiz ülkeler arasında yer alıyor.’’ ifadelerini kullandı.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments