“Yapigundem
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriKentsel Dönüşüm Kredisi Kullanacaklar, Hayat Sigortalarını İndirimli Yapabilecek

Kentsel Dönüşüm Kredisi Kullanacaklar, Hayat Sigortalarını İndirimli Yapabilecek

Geçtiğimiz günlerde açıklanan yüzde 0.69 faiz oranı ve 180 ay vade ile 2 milyon 500 bin liraya kadar kullanılabilecek Kentsel Dönüşüm kredisine başvuracak tüketiciler, dilerlerse borçlarını kendileri ve yakınları için güvence altına almalarını sağlayan kredi hayat sigortalarını bankalara göre yüzde 40’a varan indirimlerle yaptırabilecek. Fiyat avantajlı Kentsel Dönüşüm Kredi Hayat Sigortası, Viennalife Emeklilik ve Hayat A.Ş.’nin dijital platformu olayinkolayi.com üzerinden, yalnızca 6 kısa bilgi ile online olarak kolaylıkla satın alınabiliyor. 

Yüzölçümünün önemli bir bölümü deprem tehlikesi altında bulunan Türkiye’de, kentsel dönüşümle yenilenmesi gereken yüz binlerce konut bulunuyor. Söz konusu yapılarda oturanlar, binalarını güvenli hale getirmek istese de birçoğunun bütçesi buna el vermiyor. T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığınca açıklanan ve ilk etapta pilot şehir olarak İstanbul, İzmir, Manisa, Kahramanmaraş ve Tekirdağ’da uygulamaya giren düşük faizli, uzun vadeli kentsel dönüşüm kredisi, riskli binaların yenilenmesi sürecini daha da hızlandıracak. Binalarını kentsel dönüşüm kredisi ile depreme karşı güvenli hale getirmek isteyen vatandaşların önünde, hayat sigortalı ve hayat sigortasız olarak iki farklı seçenek bulunuyor. Kentsel dönüşüm kredisi borçlarını kendileri ve yakınları için güvence altına almak için kredi hayat sigortası yaptıracak tüketiciler, poliçelerini, oturdukları yerden kolayca ve üstelik bankalara göre neredeyse yarı fiyatına satın alabiliyor.  

2018’den bu yana milyonlarca ziyaretçisine konut, kredi ve sigorta süreçlerinde destek olan olayinkolayi.com, Kredi Hayat Sigortası konusunda sadece hayatın beklenmeyen sürprizlerine karşı kredi borcunu avantajlı fiyatlarla güvence altına almakla kalmıyor, aynı zamanda sunduğu ücretsiz asistanlık hizmetiyle de tüketicilerin kredi yolculuğunda birçok sorusuna yanıt vererek, kolay çözümler sunuyor. 

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“Yapi
“Samsun
“UNICERA
“isaf-banner

Most Popular

Recent Comments