Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaProjelerKİPTAŞ Pendik Çamçeşme Projesi İçin Geri Sayım Başladı

KİPTAŞ Pendik Çamçeşme Projesi İçin Geri Sayım Başladı

KİPTAŞ tarafından Pendik’te hayata geçirilecek Çamçeşme projesi için geri sayım başladı. Pojenin temeli çok yakında atılacak.


KİPTAŞ, İstanbul konut projelerine bir yenisini daha ekliyor. KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt önceki gün ekibiyle beraber Pendik’te hayata geçirilecek Çamçeşme Projesi’nin şantiye alanında incelemelerde bulundu. Projede halihazırda zemin çalışmaları devam ediyor. Proje detayları çok yakında kamuoyu ile paylaşılacak.


KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, “Pendik’te üreteceğimiz kaynak geliştirme projemiz için sahadaydık. Zemin iyileştirme çalışmaları hızlı bir şekilde devam ediyor. Yakında tüm detaylarını açıklayacağımız proje için temel atma hazırlıkları bitmek üzere” dedi.

346 Milyon 777 bin TL’ye Mal Olacak
42 bin 24 metrekare alan üzerinde yükselen projenin 346 milyon 777 bin TL’ye mal olacak. Pendik Çamçeşme’de hayata geçirilecek projede; 604 adedi normal daire, 224 adedi home ofis, 39 adedi ticari alan, 26 adedi ofis ve bir adet kreş olmak üzere 894 bağımsız bölüm yer alacak. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin yer aldığı projenin inşaat alanı 139 bin 829 metrekare olacak.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -A1 Capital Tüm Sermaye Piyasası İşlemlerinizde Yanınızda

Most Popular

Recent Comments