“Yapigundem
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriKüresel Asansör Endüstrisinin Aktörleri İstanbul’da Buluşuyor

Küresel Asansör Endüstrisinin Aktörleri İstanbul’da Buluşuyor

Dünya asansör endüstrisinin önemli isimleri, Avrupa Asansör Birliği’nin (ELA – European Lift Association) Genel Kurul Toplantısı için İstanbul’da buluşacak. Sektörün ülkemizdeki çatı kuruluşu ve ELA’nın kategori-1 üyesi Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği’nin (AYSAD) ev sahipliğinde, 16-17 Mayıs 2024 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirilecek genel kurulda, Avrupalı asansörcüler, yeni yönetimlerini belirleyecek. ELA Genel Kurul Toplantısı ile eş zamanlı olarak, “Küresel Sürdürülebilirliğe Geçiş” konulu bir de konferans düzenlenecek. Etkinliğe, ELA ve AYSAD üyeleri ile bürokrasi ve iş dünyasından isimler katılacak. 

Asansör endüstrisinin 15 ülkeden 120’den fazla önemli ismi, Avrupa Asansör Birliği’nin (ELA) yeni yönetimini belirleyecek genel kurul toplantısı için İstanbul’da buluşuyor. Toplantıda, asansör dünyasının aktörleri, sektörün ana gündemlerini de konuşacak. Bu kapsamda “sürdürülebilirlik” ana temasıyla bir konferans düzenlenecek. “Sürdürülebilirlik nedir? Neden önemlidir?”, “Sürdürülebilirliğin asansör sektörüne etkisi”, “Sürdürülebilirlikte asansör sektörünün rolü ve katkısı” ile “Sürdürülebilirlikte geleceğin trendleri” konularının ele alınacağı konferans sonrasında konuklar, Uluslararası Asansör İstanbul Fuarı sponsorluğunda gerçekleşecek Gala Yemeğinde bir araya gelecek. 

Fuar Direktörü Bozkurt; “Asansör İstanbul olarak, sektörün gelişimine katkı sunmaya devam edeceğiz”

“Avrupa Asansör Birliği ELA, genel kurulunu her yıl yeni bir ülke ve yeni bir şehirde gerçekleştiriyor. Bu önemli organizasyonun 2024 yılında kıtaları buluşturan İstanbul’da yapılmasından dolayı sektörümüz adına memnuniyet duyuyoruz” diyen Fuar Direktörü Seda Bozkurt, Asansör İstanbul olarak sektörün bu önemli etkinliğine katkı sağlıyor olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Bozkurt, AYSAD ile işbirliği içerisinde, asansör endüstrisinin büyümesi, gelişmesi ve sektörün ilerlemesi için her türlü uluslararası etkinlikte yer alarak, desteklerine devam edeceklerini de vurguladı. 

Alanında dünyanın 1 numarası Uluslararası Asansör İstanbul, 2025 yılı Mayıs ayında asansör sektörünü buluşturacak.

İlk kez yeni tarihlerinde, 15-18 Mayıs 2025’te düzenlenecek Uluslararası Asansör İstanbul’un, TÜYAP Beylikdüzü’ndeki 19’uncu buluşması için tüm hazırlıklar da devam ediyor. Dünya asansör ve yürüyen merdiven endüstrisini, kıtalar arası ticaretin kesişme noktası İstanbul’da iki yılda bir buluşturan fuar, Informa Markets tarafından AYSAD’ın (Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği) desteğiyle gerçekleştiriliyor. ELA’nın da Başkan ve üst yönetim düzeyinde düzenli olarak takip ettiği fuara, 400’ün üzerinde katılımcı firma ile çoğunluğu doğrudan satın almacı 30 binden fazla profesyonel ziyaretçi bekleniyor. 

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments