“Yapigundem
Ana SayfaHaberlerKuveyt Merkezli Al Gazi 100 Milyon TL’lik Gayrimenkul Yatırımı İçin Hazır

Kuveyt Merkezli Al Gazi 100 Milyon TL’lik Gayrimenkul Yatırımı İçin Hazır

İnşaat ve gayrimenkul yatırımları için Türkiye’yi seçen ortadoğu şirketlerine bir yenisi eklendi.

İnşaat, gayrimenkul, ithalat ve ihracat alanlarında faaliyet gösteren Kuveyt merkezli Al Gazi Group, Türkiye’deki yatırımlarını arttırıyor.

Körfez bölgesinin önemli yatırımcılarından Al Gazi Group, 1998 yılından bugüne faaliyette bulunduğu Türkiye’deki yatırımlarına 2020 yılında hız veriyor. Başakşehir bölgesinde 100 milyon TL’lik gayrimenkul yatırımına hazırlanan firma, Türkiye’deki büyümesini sürdürmeyi hedefliyor.

20 yıl içinde Türkiye’den Kuveyt’e sürekli ihracat gerçekleştiren Al Gazi Group, son 5 yıl içerisinde toplamda 140 milyon TL hacminde ihracat gerçekleştirdi ve 100 milyon TL’yi bulan gayrimenkul yatırımı yaptı. 

2020 yılında Türkiye’deki yatırımlarına ağırlık veren Al Gazi Group, Başakşehir bölgesinde 100 milyon TL’lik yeni bir gayrimenkul yatırımı daha gerçekleştirecek.

İhracat faaliyetlerine de ağırlık veren firma, Türkiye’deki şirketlerini Al Gazi Group çatısı altında toplayarak yakın dönemde inşaat, gayrimenkul ve ihracat alanlarında büyüme hedefliyor.

Adib Ghazi: “Türkiye’nin potansiyeline inanıyoruz”

Al Gazi Group Yönetim Kurulu Başkanı Adib Ghazi; “Avrupa’dan Arap coğrafyasına kadar uzanan hatta Türkiye yatırım potansiyeliyle her daim dikkatimizi çekti. Bu anlamda 20 yıldır faaliyet gösterdiğimiz ülkedeki yatırımlarımıza ağırlık verme karar aldık. Türkiye’de bulunan şirketlerimizi Al Gazi Group çatısı altına alarak faaliyetlerimize daha yoğun bir şekilde devam edeceğiz. Türkiye, konumu itibarıyla ticarette, yapısı itibarıyla da gayrimenkul de büyük potansiyele sahip. Bizim bu potansiyele inancımız tam. Bu nokta da Al Gazi Group olarak Türkiye’deki yatırımlarımıza hız vererek devam edeceğiz” dedi.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments