Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriLacivert Hırdavat, Iraq Building Fuarı’nda Ürünlerini Tanıttı

Lacivert Hırdavat, Iraq Building Fuarı’nda Ürünlerini Tanıttı

Her yıl yükselen başarı grafiği ile adından söz ettiren Lacivert Hırdavat, Iraq Building Fuarı’nda ürün kalitesini, dünyanın dört bir yanından katılım sağlayan inşaat sektörü temsilcilerine sundu.  

Toptan ve perakende satışların yanı sıra üretici olarak da sektörde yerini alan Lacivert Hırdavat, kalıp ayırıcı yağlar, pas payı grubu titreşimli vibratör ve şantiye donanımlarının satışlarını şirket garantisi ile müşterilerine sunuyor. 

Müşterilerinin deneyimlerine son derece önem veren firma, sektördeki farklı tarzını da ortaya koyarak; müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda en pratik çözümleri projelendiriyor. 

Irak’ta Lacivert Hırdavat Rüzgârı Esti

21-24 Kasım 2022 tarihleri arasında Irak’ta düzenlenen Building Iraq-Uluslararası Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Altyapı Fuarı’nda boy gösteren Lacivert Hırdavat, başta sunduğu hizmet kalitesi olmak üzere; kalıp ayırıcı yağ, el aletleri/elektronik el aletleri, boya ve yalıtım ürünlerini içerin geniş ürün yelpazesini dünyanın birçok yerinden gelen katılımcılara tanıttı. 

Kısa, orta ve uzun vadeli hedeflerine adım adım yaklaşan firma, kendi alanında üretim bandını genişleterek ulusal ve uluslararası fuarlarla markasının iç pazardaki gücünü dış pazara taşımayı hedefliyor. 

‘’Zamanınızın Değerini Biliyoruz’’

Firmanın müşterilerine yaklaşımı hakkında bilgi paylaşan Lacivert Hırdavat’ın Sahibi Bilgehan Özdemir, ‘’Sunduğumuz hizmetleri, bu önemli parametreyi göz önüne alarak etkin ve hızlı cevaplamaya dikkat ediyoruz. Müşterilerimizden gelen her talebe işlem hacmine bakmaksızın aynı profesyonellikte ve ciddiyetle yaklaşıyor, güler yüz ve memnuniyetle hizmet vermeyi temel ilkelerimizden biri olarak yansıtmaya özen gösteriyoruz. Müşterilerimize karşı görevlerimizin ürün ya da hizmet tedariki ile sonlanmadığının bilinciyle, satış sonrası soru ve yeni ihtiyaçları için her zaman ulaşılabilir ve memnuniyeti yüksek, büyük bir aile olmaya devam ediyoruz.’’ ifadelerini kullandı. 

‘Var Bir Hayalimiz’ sloganıyla kendini gösteren Lacivert Hırdavat, müşterilerinin güveni ile desteğini arkasına alarak, dünya markası olma yolunda her geçen gün tecrübesini katlamaya devam ediyor.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments