Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaHaberlerYatırım HaberleriLara Barut Collection'dan Tatil Severlere Özel Villa Projesi

Lara Barut Collection’dan Tatil Severlere Özel Villa Projesi

Tatil severlere özel konforlu konaklama deneyimi sunan Lara Barut Collection’dan yeni villa projesi geliyor! Akdeniz’in eşsiz güzelliğiyle bezenen Lara’da yer alan Bayou Villas’da 25 adet villa bulunacak.

4 farklı tipte villaların yer alacağı projede her bir villa 250 metrekare ile yaklaşık bin metrekare arasında değişen alanlara sahip. Villaların içerisinde 2 adet yüzme havuzu ve özel bahçe bulunuyor. Ayrıca projede, spor salonu, SPA, Türk hamamı, sauna, aqua park, çocuk parkı ve çeşitli oyun alanları gibi imkanlar da mevcut. Bayou Villas projesinde yer alan izole yüzme havuzlarında her villanın kendine ait pavilyonları bulunacak. Konuklarına lüks tatil imkanı tanıyan Lara Barut Collection, proje kapsamında kuaför, doktor, kuru temizleme, çamaşırhane, fotoğraf çekimi ve özel transfer gibi imkanlar da sunuyor.

Bayou Villas Kış Sezonunda da Hizmet Verecek 

Lara Barut Collection tarafından yapılan açıklamada, projedeki her bir villada yerden ısıtma sisteminin kullanıldığı ve özel ısıtmalı havuzların bulunduğu belirtildi. Proje, bu özelliği sayesinde kış aylarında da hizmet verebilecek.

Bayou Villas’ın kapsamlı çalışmalar neticesinde ortaya çıktığını ve inovasyona imza atılan bir proje olduğunu söyleyen Lara Barut Collection Genel Müdürü Cem Karacan, bu projede firmalarının sektördeki farklarını ortaya koyduklarını belirtti

22 Nisan’da görücüye çıkmaya hazırlanan Bayou Villas projesi, misafirlerine 15 Ağustos’tan itibaren hizmet vermeye başlayacak.

RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments