Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaHaberlerGayrimenkul HaberleriMalatyalılara Olimpik Yüzme Havuzu!

Malatyalılara Olimpik Yüzme Havuzu!

Malatya’da Battalgazi Belediyesince Gençlik ve Spor Bakanlığının katkılarıyla yarı olimpik kapalı yüzme havuzunun inşası başladı.

Göztepe Mahallesi’nde yapımı süren yarı olimpik kapalı yüzme havuzu 5 bin 752 metrekare alana inşa ediliyor. İçerisinde ofis, duş, giyinme odası, antrenör odası, çocuk oyun alanları, yürüme alanları, teshin merkezi havalandırma tesisat odası, 40 araçlık açık otopark ve mini bir kafenin de bulunacağı tesiste başarılı sporcuların yetiştirilmesi planlanıyor.

Proje hakkında açıklama yapan Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, gençleri önemsediklerin belirterek, “Gençlerimizi seviyoruz, onlara güveniyoruz. Sizler, bu milletin ve Türkiye’nin geleceğisiniz, umudusunuz. Ecdadın mirasının sadece büyüklüğünün değil, getirdiği sorumluluğun da idrakinde bir gençlik olarak sizler bizim iftihar kaynağımızsınız. Sanal bir dünyanın hakim olduğu bir süreçte, gençlerimizin dijital dünyanın dışına çıkarılması noktasında hükümet ve yerel yönetimler olarak bizlere büyük sorumluluklar düşüyor” dedi.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -A1 Capital Tüm Sermaye Piyasası İşlemlerinizde Yanınızda

Most Popular

Recent Comments