“Yapı
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriMega Yalıtım Çözümleri, Tüm Yenilikleri İle Construct Irak 2023 Fuarı'nda

Mega Yalıtım Çözümleri, Tüm Yenilikleri İle Construct Irak 2023 Fuarı’nda

Irak’ın Erbil Kenti’nde 2018 yılından bu yana düzenlenen uluslararası ölçekteki Construct Irak Fuarı 14-16 Kasım 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek. Sektörün önde gelen yerli yalıtım firması MEGA Yalıtım Çözümleri bu yıl 5. kez gerçekleşecek olan fuarda tüm ürün ve sistemleri ile yerini alacak.

Ülkemizde yalıtım sektörünün öncü firmalarından olan MEGA Yalıtım Çözümleri, uluslararası inşaat ve yapı endüstrisi fuarı olan Construct Irak 2023’te tüm ürünlerinin tanıtımını gerçekleştirecek. 

Fuar öncesi platform için çalışmalarını anlatan MEGA Yalıtım Çözümleri İhracat Müdürü Gamze Göksu, ihracat yaptıkları ülkeler arasında Irak’ın önemli bir yer tuttuğunu, var olan iş birliklerini fuar aracılığı ile daha da kuvvetlendirmeyi hedeflediklerini söyledi. 

MEGA’nın yalıtım pazarının ihtiyaç duyduğu malzemeleri bir arada üretebilen bir firma olduğunu dile getiren Göksu, sürdürülebilir politikalarımızı ve inovatif ürünlerimizi zaten var olduğumuz Iraktaki paydaşlarımız ve sektör bileşenleri ile paylaşıyor olacağız. Irak ile komşu konumda olmanın lojistik açıdan kendilerine avantaj sağladığını söyleyen Göksu, MEGA’nın çok güçlü bir bayi yapılanması olduğunu, bununla birlikte Irak pazarından gelecek yeni talepleri de karşılamaya hazır olduklarını ifade etti. 

EN YENİ SİSTEMLER DE TANITILACAK

MEGA uluslararası ölçekte olan bu platformda, Taşyünü, XPS ve EPS gibi Irak İnşaat pazarının ihtiyaç duyduğu önemli yalıtım malzemelerinin yanı sıra Ar-Ge çalışmaları sonucu pazar ihtiyaçlarına göre şekillendirilen MegaBlock, MegaSöve gibi dekoratif aksesuarlar ve hafif yapı elemanlarını da tanıtacak. Yine Desiwool, MegaLento ve MegaPan gibi birçok alanda kullanılabilen malzemeleri de fuarda yerini alacak.

İhracattaki avantajları, ürün kalitesi, ürün gamının zengin olması, Irak pazarında artış trendinde olan ürünleri sistem içinde sunabilmesi, güçlü bayi yapılanması, müşteri taleplerini karşılamada çevik ve esnek olması MEGA’yı öncelikli tercih edilen firma haline getiriyor. Sağladığı tüm bu koşullar firmayı özellikle yakın coğrafya başta olmak üzere ihracat pazarında ayrı bir yerde konumlandırıyor.

MEGA, Construct Irak 2023 Fuarı’nda A-207 No’lu Stantta sektör profesyonellerini ağırlayacak.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“CNR
“Yapi

Most Popular

Recent Comments