Mesa’dan Bodrum’a ‘Private Luxury’ Konseptli Proje

Mesa’dan Bodrum’a ‘Private Luxury’ Konseptli Proje

Ev fiyatlarının 3 milyon 750 bin liradan başladığı Mesa Bodrum Demirbükü, Bodrum’da ayrıcalıklı bir lüks yaşam sürmek isteyenlere hitap ediyor. Projede teslimatların Aralık 2020’de yapılması planlanıyor.

Mesa’nın Bodrum’da ‘Private Luxury’ konseptiyle hayata geçirdiği Mesa Bodrum Demirbükü projesinde fiyatlar 3 milyon 750 bin TL’den başlıyor. Büyüklükleri 118 ile 520 metrekare arasında değişen 2+1’den 5+1’e kadar farklı tiplerde 210 rezidans daire ile 5+1 ve 6+1 tiplerinde 50 villadan oluşan projede ayrıca butik bir otel yer alıyor. İnşasına Ocak 2018’de başlanan evlerin Aralık 2020’de teslim edilmesi planlanıyor.

Deniz Manzaralı Evler

7 mimarlık ofisinin katıldığı bir yarışma sonucunda Erginoğlu & Çalışlar Mimarlık Ofi si tarafından tasarlanan Mesa Bodrum Demirbükü’nde tüm dairelerin deniz manzarasına sahip olması sağlandı. 200 bin metrekarelik bir arsa üzerinde yükselen projede 67 bin metrekare satılabilir alanın yanı sıra 130 bin metrekare yeşil alan bulunuyor. Projenin peyzajı Bodrum’un doğasına, florasına mikro iklimine, toprak ve su yapısına uygun olması sayesinde suya asgari düzeyde ihtiyaç duyuyor. Mesa Bodrum Demirbükü’nde yeşil alan sulamasının deniz suyundan arıtılan tatlı suya yapılması planlanıyor.

16 Bin Metrekare Kumsal

Yaklaşık 16 bin metrekarelik bir kumsala sahip olan Mesa Bodrum Demirbükü’nde sahil lokantası, sahil barı, çocuk oyun alanı bulunuyor. Sahilde ayrıca güneşlenmek ve geçici olarak yatların yanaşması için iki ayrı iskele yapılıyor. Projede ayrıca biri kumsal bölgesinde diğeri sosyal merkezde olmak üzere 2 açık yüzme havuzu ve projeye özel restoranının yanı sıra 2.5 kilometrelik koşu ve yürüyüş parkuru yer alacak.

Örnek Villa ve Daireler

Torba’ya 3, Göltürkbükü’ne 8, Bodrum’un merkezine 10, Yalıkavak’a 15 dakika mesafede yer alan Mesa Bodrum Demirbükü, Milas-Bodrum Havaalanı’na ise 35 dakika uzaklıkta. Projenin Yalıkavak Marina 13 deniz mili, D-Marin Turgutreis 19 deniz mili, Milta Bodrum Marina 30 deniz mili uzaklıkta olması da önemli bir avantaj olarak gösteriliyor. 1 örnek villası ve 3 farklı örnek rezidans dairesi ziyarete açılan Mesa Bodrum Demirbükü’ne havadan, karadan ve denizden ulaşım imkanı sunuluyor.