“Yapigundem
Ana SayfaHaberlerNef Arsa, 32’nci Ofisini Açtı

Nef Arsa, 32’nci Ofisini Açtı

Gayrimenkul sektörünün öncüsü Nef, yüksek yatırım değerine sahip olan ‘Nef Arsa’ları, kira getirisi olan Novu markası ürünlerini Türkiye’nin önde gelen şehirlerinde ve globalde yeni sahipleriyle buluşturmaya devam ediyor. Satış ağını genişletmeye devam eden Nef, Türkiye’nin her yerindeki arsa portföyünün tanıtım ve satış operasyonları yürütmek üzere 32’nci ofisini Kayseri’de açtı.  

Güvenli arsa yatırımının öncü markası Nef Arsa, Türkiye’nin öne çıkan bölgelerinde açtığı satış ofisleriyle bayi ağını güçlendirmeye devam ediyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Samsun, Antalya, Sakarya, Bursa, Gaziantep, Diyarbakır ve Konya’nın ardından Nef Arsa, Türkiye’deki 32’nciofisini Kayseri’de açtı. 

Şehrin en merkezi lokasyonlarından biri olan Kayseri’nin Kocasinan ilçesinde misafirlerini ağırlamaya hazırlanan satış ofisi, Nef Arsa’yı daha geniş kitlelere ulaştırmayı hedefliyor.  

Son iki yılda 3,5 milyon metrekare arsa satışı gerçekleştiren Nef Arsa, Sakarya’dan Assos’a, Beynam’dan Kaz Dağları’na, Çanakkale Köseler’den Dikili ve Ankara’ya Nef Arsa’nın geniş ve çeşitli proje yelpazesini Türkiye’de 30’un üzerindeki satış ofisi aracılığıyla tanıtıyor. Almanya’da 9 ofisi bulunan Nef Arsa’da her bir proje, o bölgenin benzersiz doğası ve potansiyeliyle öne çıkarken, yatırımcılara fırsatlarla dolu bir dünyanın kapılarını aralıyor. Tüm Nef Arsa lokasyonlarında %0,99 oranında banka kredisi fırsatı ve 48 aya varan vade seçenekleri sunan Nef Arsa projelerinde modüler ev sistemleri flexhome Nef mimari tasarım ve uygulama güvencesi ile sağlanıyor. 

Müşteri tarafında yüzde 100 büyüme hedefi 

Nef Arsa ürünleri, kademeli ev sahibi olma faydası ile gayrimenkul sektöründe önemli bir değer oluşturuyor. Nef Satış Direktörü Emre Erkan, “Türkiye’nin dört bir yanında hayata geçirdiğimiz Nef Arsa projelerimizi geniş kitlelere ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bugün yine çok talep gördüğümüz ve büyük potansiyel barındıran bir şehrimiz olan Kayseri’de satış ofisimizin açılışını gerçekleştirdik. Yatırım açısından önemli fırsatlara sahip Kayseri şehrimize yeni ofisin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.  

2024’te bu başarı grafiğini yükselteceklerine vurgu yapan Erkan şöyle devam etti: “Nef Arsa için yeni lokasyonlarda projelerimizin lansmanlarını planladık. Kira getirili Novu markası ürünlerimizi Global pazara taşıdık, Ayrıca Nef Arsa modüler ev sistemi Flexhome yeni ürünümüzü pazara sunacağız. 2024 yılı için müşteri sayımızı iki katına çıkarmayı hedefliyoruz.”  

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments