“yr-kurban-bayramı-banner”
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriNexonya Element 1’de Daire Teslimleri İçin Geri Sayım Başladı

Nexonya Element 1’de Daire Teslimleri İçin Geri Sayım Başladı

Nexonya’nın İstanbul Anadolu Yakası’nda Ümraniye Dudullu’da hayata geçirdiği Element projesinin ilk etabı olan Element 1’de tapu teslimlerine başlanılmasının ardından, daire teslimleri için de geri sayım başladı. Projede daireler, Nisan ayı itibariyle oturuma hazır olacak. 

Toplam üç etaptan oluşacak olan Nexonya’nın Element projesinde ikinci etabın inşaat çalışmaları da devam ediyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden oluşan Element 2, iki blok halinde yükseliyor. 15 ve 9 katlı olarak  tasarlanan Element 2 projesinde; 37 adet 1+1, 41 adet 2+1, 14 adet 3+1 olmak üzere toplam 92 adet daire bulunuyor. 

Ümraniye’de deprem yönetmeliğine uygun olarak temelleri atılan proje İstanbul’da finansın yeni merkezine olan yakınlığıyla da dikkat çekiyor. Hem yatırım hem de oturum için avantajlı bir lokasyonda olan projenin sosyal donatıları arasında; havuz, çocuk parkı, kamelya ve basketbol sahası yer alıyor.  Projede 7/24 güvenliği sağlayan kapalı devre kamera sistemi de yer alıyor. Ayrıca her daire için kapalı otoparktan çift asansörle daireye çıkış imkânı da sunuluyor. 

Nexonya’nın Element 1 projesi ile ilgili tüm detayları burada bulabilirsiniz.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments