Nilüfer Ataşehir’de Yaşam Eylül 2019’da Başlayacak

Nilüfer Ataşehir’de Yaşam Eylül 2019’da Başlayacak

İzmir Ataşehir’de yükselen Nilüfer Ataşehir’de yaşam Eylül 2019’da başlayacak. Ailelere yönelik geniş metrekareli 3+1 dairelerden oluşan proje, lüks detaylarıyla öne çıkıyor.

Onag Yapı ve Hüseyin Divrik ortaklığıyla hayata geçirilen İzmir Ataşehir’de inşa edilen Nilüfer Ataşehir’de yaşam Eylül 2019’da başlayacak. Aileler için göre tasarlanan ve sadece geniş metrekareli 3+1 dairelere yer verilen projede 6 blokta 88 adet konut yer alıyor. Onag Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Gültekin, Nilüfer Ataşehir’de insan hayatını kolaylaştıracak tüm detayların düşünüldüğünü belirterek “Projemizin mimarisine çok önem gösterdik. Hem dış mimari hem de iç mimari için özel olarak çalıştık” dedi. Projede lüks detaylara da çok önem verildiğini anlatan Gültekin, “Dairelerde kullanılan tüm malzemeleri birinci sınıf kalite kullandık. Lükste en üst sınıra ulaştık. Örnek dairemizi ziyaret eden 100 müşteriden 99’u büyük memnuniyetle ayrılıyor” diye konuştu.

Karma Değil Aile Projesi

Projede küçük dairelere yer vermek istemediklerini belirten Gültekin, şunları söyledi: “Yeni yapılan konut projelerinin neredeyse tamamına yakını karma projelerden oluşuyor. Bizim yaptığımız büyüklükte daire yapan çok az firma kaldı. Karma projelerde oturmayı tercih etmeyen, aile konseptli proje isteyenlerin sayısı da çok fazla. Bizde bu projemizde tamamen ailelerin yaşayabileceği, geniş dairelere yer verdik. Aileler için güvenlik ve çocuk faktörü çok öneli. Bizde sosyal alanlarıyla içerisinde dopdolu bir yaşam sürecekleri, çocuklarını gönül rahatlığıyla bırakabilecekleri güvenli bir site yaptık. Şehrin tam merkezine tatil konforunu getirdik. Projemizdeki sosyal alanlar ve peyzaj alanlarımız otel konforunu aratmayacak.”

Nilüfer Ataşehir’in ortak alanlarında yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, çocuk oyun alanı ve geniş peyzaj alanları yer alıyor. Yerden ısıtmalı olarak tasarlanan daireler; bulaşık makinası, fırın, ocak, davlumbaz ve mikrodalga fırından oluşan 5’li ankastre seti ile 4 adet klimasıyla birlikte teslim edilecek. Her daireye özel kapalı otopark alanı ayrılan sitede kapalı otoparktan asansörle bloklara giriş imkanı da bulunuyor.

Ulaşımı Kolay

Yeni yapıların yoğun olduğu, şehrin tüm ulaşım imkanlarına sahip, AVM’lere, hastanelere, metro ve diğer ulaşım araçlarına yürüme mesafesinde bulunan Nilüfer Ataşehir, Mavişehir otoban girişine 1 dakikalık mesafede yer alıyor. Projeden, Mavişehir’in trafiğine katılmadan otoban girişiyle İzmir’in her yerine kolayca ulaşmak mümkün. Ayrıca İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak olan Karşıyaka-Çiğli tramvayı da projenin yakınından geçecek