Omağ Development’tan Kıbrıs’a Ses Getirecek Projeler

Omağ Development'tan Kıbrıs'a Ses Getirecek Projeler

Omağ Group şirketlerinden OMG Investment, başkent Lefkoşa’nın kalbine imzasını atıyor. “Herkes buraya taşınıyor” sloganı ile Lefkoşa Metehan bölgesinde hızla yükselen OMG Intense Nicosia projesi, 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekli 114 daire ve 21 dükkândan oluşan Residence blokları ve her biri 6 adet 3+1 lüks daire ve 2 adet 2+1 penthouse daire içeren 24 adet apartman bloğundan oluşuyor.

Ömürlük bir yaşam alanı olarak tasarlanan ve 35000m2’lik merkezi ve geniş bir alana inşa edilen Intense Nicosia; yeşil park alanları, yürüyüş yolları, özel güvenlik hizmeti, yönetim-aktivite binası ve spor salonu ile hem çağımıza hem de başkent Lefkoşa’ya çok yakışacak.

Projenin anahtar teslimi etaplar halinde Ocak – Temmuz ayları arasında yapılacak.

Omağ Development’ın bir diğer projesi ise Yenişehir 2 Apartmanı. Bu projede 2 tanesi 1+1 ve 19 tanesi 2+1 olmak üzere 21 adet daire bulunuyor. 1 adet de ticari alanı bulunan projede açık otopark ve peyzaj çalışmaları bulunuyor. Proje aynı zamanda eşdeğer koçanlı ve anahtar teslimi Ekim 2020’de yapılacak.

Kaşgar Residence projesi ise eşdeğer koçanlı ve 30 adet 2+1, 2 adet 3+1 biri havuzlu penthouse, 1 adet 2+1 penthouse ve 10 ader 1+1 olmak üzere 2 blok ve 44 daireden oluşuyor. Projenin anahtar teslimi 2020 yılının Kasım ayında yapılacak.

OMG Bellapais projesinin ise temeli yeni yılda atılacak. Yüzme havuzu, çevre düzenlemesi ve her villaya özel otoparkıyla öne çıkan proje 8 adet 4+1 villadan oluşacak.

Omağ Development’ın bir diğer projesi de Gönyeli Yenikent’te bulunuyor. Nuance Yenikent projesinde toplamda 36 adet villa bulunuyor. 4 tanesi 4+1 ve 32 tanesi 3+1 olmak üzere 2 farklı büyüklükte villa mevcut. Bu proje Türk koçanlı olup, kapalı garaj, iç bahçe, su ve ısı izolasyonu, peyzaj gibi birçok özelliğe sahip. Proje anahtar teslimine hazır durumda.

Ozanköy’e yepyeni bir renk katan Murat Efendi Villaları ise oturuma hazır bir diğer proje.

18 adet 3+1 ve 9 adet havuzlu 4+1 olmak üzere toplam 27 villadan oluşuyor. Dubleks, güneş enerjisi, her villaya özel kapalı garaj, isteğe bağlı yüzme havuzu gibi birçok özelliğe sahip olan bu proje ise Ozanköy’e değer katıyor.