Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaHaberlerKonut HaberleriÖzgüntur İnşaat’tan Yeni Projeler

Özgüntur İnşaat’tan Yeni Projeler

Park Orion ve Park Zoya projelerinde yer alan 109 konutun inşaat sürecinin sürdüğünü ifade eden Özgüntur İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Erdoğan, yeni projeler hakkında bilgi verdi. 

Madencilik, eğitim ve inşaat olmak üzere üç farklı alanda hizmet verdiklerini belirten Özgüntur İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Erdoğan, Ana işimiz Özgüntur İnşaat bünyesinde her yıl 150-200 konut teslimi yapmanın yanı sıra 2022 yılı içinde yine Özgüntur bünyesinde 6,6 Mw gücünde güneş enerjisi yatırımımızı Isparta Gelendost’ta devreye almayı hedefliyoruz. Söz konusu 3 şirketimiz bünyesinde şantiye yoğunluğuna göre değişkenlik gösterse de her dönem 500 ila 600 çalışan ile faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.” dedi. 

Kriz anlarında bile aynı özgüvenle işlerine devam ettiklerini vurgulayan Erdoğan, “Kimi zaman kar odaklı davranmayıp işini iyi yapmaya odaklanmak firmamızın sürdürülebilir büyümesinde en önemli etkendir. Müşterilerimizin bizi tercih etme sebeplerinden birincisi müşteri odaklı olmamızdır. Şirkette yetkili profesyonellerin yanı sıra aile bireylerinin her biri sorumlu olduğu projeyle ilgili müşterisinin her türlü talebiyle birebir ilgilenir. Temelden veya projeden daire alan müşterilerimize kar edecekleri fiyatlarla satış yapıyoruz. Bu kar oranı, projenin konumu ve piyasanın şartları gereği yüzde 50 ile yüzde 100 oranında değişir.” şeklinde konuştu. 

Gelecek projeler hakkında bilgi paylaşan Erdoğan şu sözleri kullandı: Şu an Konyaaltı ilçesinde iki projemiz devam ediyor. Park Orion ve Park Zoya projelerinin arsaları da şirketimizin mülkiyetinde ve iki projede toplam 109 daire bulunuyor. Park Orion bu yıl sonunda Park Zoya ise 2023 Mart ayında teslim edilecek. Yine Lara bölgesinde 80 dairelik bir kentsel dönüşüm için imzalar atıldı ve eylül ayında başlaması planlanmaktadır. Ayrıca 6 bin 641 metrekare arazide 13 müstakil villanın bulunacağı yeni arsamızı bu ay içinde satın aldık. Burası da Kundu oteller bölgesinde yer alan konumu denize yakın bir bölge olup eylül ayında başlamayı hedefliyoruz. Son olarak Antalya’da imar çalışması yıllardır süren Kırcami bölgesinde ikisi başlamaya hazır ve anlaşmaları imzalanmış proje aşamasında 3 ayrı proje bulunmaktadır. İmar sorununun da yakında giderilmesiyle hızla burada da inşaata başlamayı hedefliyoruz. Firmamız mülkiyetindeki Kemer ilçesinde yer alan arazimize bir otel yatırımını uzun vadede düşünüyoruz. Bunun için gerekli yasal prosedürlere başlamış olsak da orta ve uzun vadede gerçekleşeceğini ön görüyoruz.”

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments