“Yapigundem
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriPrestijli Projelerin Adresi: Bonzet İnşaat

Prestijli Projelerin Adresi: Bonzet İnşaat

Birbirinden değerli yapıların altına imza atan Bonzet İnşaat, kurulduğu günden bu yana prestijli, kaliteli ve değer katan projeleriyle dikkat çekmeye devam ediyor.

Yurt içi ve yurt dışında seçkin yatırımcılarla bir araya gelerek adından sıkça söz ettiren projelere sahip Bonzet İnşaat, 2011 Yılında Zekeriya Turfanda ve Murat Müftüler ortaklığında kuruldu. Ağırlıklı olarak İstanbul Etiler Bölgesinde Manaa markası ile A plus Konut ve Türkiye genelinde sanayi tesisleri inşaatında tecrübesini konuşturan firma, İnşaat Taahhüt alanında sektördeki yerini aldı.

Günümüzde hala önde gelen projelerin ardından yer alan Bonzet İnşaat, endüstriyel gelişim ve sanayi yapıları, ticaret ve yönetim binaları, konut projeleri ve yenilenebilir enerji santralleri sektörlerinde varlığını sürdürüyor.

Bonzet İnşaat Sanayi Alanında da Akılda Kalıcı Projelere İmza Attı

Gelişim ve sanayi yapılarında 30 yılda 1 milyon metrekarenin üzerinde fabrika ve sanayi yapısı kurdu. Ticaret ve yönetim binaları alanında yurt içi ve yurt dışında kurduğu ofisleri ile birçok projede ilk akla gelen markalardan biri oldu. Konut projeleri alanında ise Üst segment MaaNaa markasıyla üretilen A+ konut projelerinin ise ana yüklenicisi olan Bonzet İnşaat, yenilenebilir enerji santrallerinde ise; Kilyos ve Bandırma’da yaptığı rüzgar gülleri ile bir alanda daha başarısını ortaya koydu.

İnsanlar için Güzel, İnsanlık için Yararlı mottosuyla hareket etmeye gayret eden Bonzet İnşaat ürettiği tüm yapılarda insanlığa zarar vermeyecek noktalara değinmeye çalışıyor. Bu anlamda doğayla dost ve kalıcı  eserler imza atan şirket, kurum kültürünün de bu düşünceden ayrılmaması için çabalıyor.

Ödül Getiren Projeler

Bonzet İnşaat son olarak MaaNaa markalı konut projesiyle gündemde yer alıyor. İstanbul’un gözde ilçelerinde hayata geçirilen markalı konutların içerisinde bulunan MaaNaa 47 Etiler İstiridye Apartmanı, 2019 yılında inşaatı tamamlanan 130 proje arasından en iyi 10 konut projesi arasına girdi. Yine İstanbul’un Etiler ilçesinde konumlanan butik konut projesi MaaNaa 30 Su Mühendisleri Blokları Projesiise,  İngiltere’de düzenlenen uluslararası gayrimenkul yarışmasında, 2021 yılında konut geliştirme kategorisinde, bağımsız jürilerce “AwardWinner” ödülüne layık görüldü.

Ödüllü projelerle birlikte toplam 8 projenin tamamlandığı MaaNaa markasında 2 adet devam eden ve 3 adet planlanan proje bulunuyor. Uzun bir süre sektörde yer alması beklenen MaaNaa markalı konut projeleri, Bonzet İnşaat’ın imzasıyla konut yatırımcılarının beğenisini kazanıyor.

2024 Yılında Binlerce Metrekarelik Projelere Başlıyor

2023 yılında İstanbul’un Etiler ilçesinde toplam 40 bin metrekare alanı kapsayan konut projesine start veren firma, Ankara ve Çerkezköy’deki Altek Metal Fabrika projesini tamamlanma aşamasına getirdi. 

Firmanın Etiler Manaa Markası ile yapılan Konut projeleri, Asaş Alm Fabrika, Altek Metal Fabrikaları devam eden projeleri arasında yer alıyor.

Firmanın önümüzdeki yıl hedefleri arasında 80 bin metrekarelik ilave konut projesi bulunuyor. Ayrıca Bonzet İnşaat, projelerine ek olarak yurt dışı başta olmak üzere sanayi binası inşaatlarında öne çıkmayı hedefliyor.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments