“Yapı
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriPrestijli Projelerin Tercih Edilen Markası: Yapıloji

Prestijli Projelerin Tercih Edilen Markası: Yapıloji

Sektördeki başarısıyla adından sıkça söz ettiren Yapıloji, kaliteli ve güvenilir ürün tedariki ile hassas müşteri memnuniyeti anlayışı sayesinde hızla yükselmeye devam ediyor.

Sektörde edinilen 20 yıllık tecrübe ve birikimin ardından 2008 yılında kurulan Yapıloji, doğalgaz, ısıtma, soğutma, tesisat ve yapı dekorasyon ürün gruplarının İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Eskişehir, Düzce, Balıkesir şubeleri aracılığıyla başta Güney Marmara ve Ege Bölgesi olmak üzere tüm Türkiye’ye toptan satışını sağlıyor. 

Ayrıca, Türkiye ve dünyadaki önemli markaların bölge temsilcilikleri ile gelişmeye devam eden firma, bölgede toptancılık anlayışını değiştirmeyi kısa sürede başardı. Yapıloji, sadece ürün satışı değil tedarikini de gerçekleştirdiği ürünlerin satış öncesi ve sonrası ile ilgili tüm sorulara hızlı, pratik ve işlevsel çözümlerle cevap veriyor.

İklimlendirme sektöründe engin tecrübelere sahip olan Yapıloji, Türkiye’nin önde gelen üreticilerinden Copa Isı Sistemleri’nin de içinde yer aldığı Copa Endüstriyel Ürünler Pazarlama A.Ş ile ortaklık anlaşması imzaladı. Şu anda Besler Group ismiyle güncel olarak hizmetlerine devam eden Yapıloji, müşterilerine kısa vadede hızlı ve etkin çözümler üretmeye hızla devam ediyor.

Kaliteli Ürün, Kaliteli İletişim, Kaliteli Tedarik

Her yıl bağlantı kampanyaları düzenleyen Yapıloji, bu kampanyalar aracılığıyla tatil ve toplantı organizasyonları düzenleyerek müşterileriyle bağını güçlendiriyor. Müşteri ilişkilerine son derece hassas davranan firma, ön plana aldığı bu nokta ile prestijli projelerin aranan markası haline geldi. Firma, Bursa’da İnşaat Müteahhitleri Sanayici ve İş İnsanları Derneği (İMSİAD) ile birlikte Bursa müteahhitlerini bir araya getirdi. Yapıloji, 1050 Konutlar Kentsel Dönüşüm projesi için desteklerini sundu.

Sektördeki aktifliğini her geçen gün artıran Yapıloji, birbirinden önemli markalarla çözüm ortaklığı yaparak başarısını kanıtlıyor. Firma, Copa, E.C.A, Wiesmann, Wavin, Bostik, Lojimax, Borusan, Yerel, Ytong, Trakya Döküm, Bien, DYO, Knauf, Danfoss, Teka, Ode, Norm, Eska, KAS, GFS, Regen, Duka, AGT, Wilo, Duyar, Masdaf, Daygas gibi birçok markayla gücüne güç katmaya devam ediyor.

Ayrıca firmanın referansları arasında, Yayla Grup, Oruç İnşaat, Bak Yapı, Akfen İnşaat, Atış Yapı, Ak Yükselen, Özgür Kavaklı İnşaat, Beydağ & ING Grup, Taşyakan İnşaat, Aluçlar İnşaat, Make İnşat, Taşkar İnşaat, Çelikyay İnşaat ve Okyanus Koleji gibi birçok firma yer alıyor. 

‘’Her Gün Yeniliklere İmza Atıyoruz’’

Firmanın faaliyetleri ve gelişim süreciyle ilgili soruları yanıtlayan Yapıloji Pazarlama Müdürü Okan Gülaydın, ‘’Faaliyetlerimiz arasında yapiloji.com en büyük öneme sahip bir konudur diyebilirim. yapiloji.com sayesinde sektöre hamle yaptırma durumunda kaldık ve bunun gururunu yaşıyoruz. 

Yapiloji.com rakiplerimizin örnek aldığı, aktif olarak takip edilen bir platform olmasının yanı sıra e-ticaret kavramını sektörümüze aşılama konusunda oldukça başarı sağladı. Bu dönüşümle birlikte Yapıloji.com üzerinden tüm organizasyon ve yapımızı yönetebiliyor hale geldik. Tüm ülkede rekabet etme tutkumuz, pazar ve müşteri odaklı yaklaşımımızla her gün yeniliklere imza atıyoruz.’’ ifadelerini kullandı.

Yapıloji’nin firma özelindeki kısa ve uzun vadeli hedefleri için ‘Yapıloji TV’ isimli Youtube kanalına yönlendirme yapan Gülaydın, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Fethi Resuloğlu’nun röportajına dikkat çekti. 

Firma’nın kurulduğu günden bu yanan daima gelişen ve büyüyen bir yapıya sahip olduğunu belirten Gülaydın, 2023-24 dönemi için de aynı sürecin işleyeceğini söyledi. Hedeflere kısaca değinen Okan Gülaydın, ‘’Sektörümüzle ilgili birkaç fikir var hatta isimleri belirlenip patentleri bile aldık. Şu an geliştirilme aşamasında yer alıyor, detayını açıklayamasam da ‘Ustam Cafe’ ve ‘Jet Servis’ projelerimiz ilerleyen dönemlerde faaliyet gösterecek. Bunun gibi birçok proje masamda bekliyor. En kısa sürede bu projeleri hayata geçirmeyi hedefliyoruz.’’ dedi.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“CNR
“Yapi

Most Popular

Recent Comments