“Yapigundem
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriRE/MAX Türkiye'ye Great Place to Work Ödülü

RE/MAX Türkiye’ye Great Place to Work Ödülü

1992’den bu yana gerçekleştirdiği 100 milyondan fazla çalışanın geri bildirim anketinden elde ettiği bilgilerle bir işyerini harika hale getiren kavramın “güven” olduğunu belirleyen Great Place to Work Enstitüsü, Türkiye’nin En İyi İşverenleri’ni açıkladı. Great Place to Work tarafından gerçekleştirilen analizlere dahil olarak “Harika İşyeri Sertifikası”nı almaya hak kazanan yerel ve uluslararası organizasyonların katıldığı Great Place to Work Türkiye’nin En İyi İşverenleri ödüllerini aldı.

RE/MAX Türkiye, hem prestijli ‘Great Place to Work’ sertifikasını kucakladı hem de ‘En İyi İşverenler’ ödülünü evine götürdü.

RE/MAX Türkiye İK Direktörü Funda Karakaş, bu başarıyı “Çalışanlarımızın mutluluğunun ve memnuniyetinin en güzel göstergesi” olarak nitelendirdi. RE/MAX Türkiye’nin bu çifte başarısı, şirketin çalışanlarına ne kadar değer verdiğinin ve onlara sunulan imkanların ne kadar mükemmel olduğunun bir kanıtıdır. Şirketimizin çalışan odaklı kültürünün, çeşitliliğin ve dahil edilmenin bir sonucu olduğunu belirtti. 

Karakaş, “İşyerimizdeki güven, saygı ve adanmışlık, RE/MAX Türkiye’nin başarısının temelini oluşturur. Bu başarılar, RE/MAX Türkiye’nin çalışanlarına duyduğu derin saygıyı ve bağlılığı yansıtıyor. İş yerimizdeki her bir kişi, bu başarıların gerçekleşmesinde kritik bir rol oynamıştır. Hepimiz bundan büyük gurur duyuyoruz” şeklinde konuştu.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments