Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaHaberlerKültürel HaberlerSahibinden Satılık Karaca Adası

Sahibinden Satılık Karaca Adası

Pandemi döneminin etkileriyle satılık ada ilanları artış gösterdi. Her geçen gün ada satışlarına bir yenisi eklenmeye hızla devam ediyor. Karaca Adası satışı 360 milyon TL’ye yapılacak.  

Son yıllarda yaşanan covid-19 salgını nedeniyle pek çok ünlü isim ada satın alarak izole bir yaşam sürmeye başlamıştı. Bu durum ada satışlarının yükselmesine neden oldu. Muğla, Marmaris ilçesi Gökova Körfezi’nde bulunan Karaca Adası ise yayımlanan son ilanlar arasında yer alıyor. Ada, ilk başta 145 milyon TL ile satışa sunulmuştu. 

Toplamda 316 bin metrekare büyüklüğe sahip olan Karaca Adası’nın içerisinde 3 adet müstakil villa bulunuyor. Bunun yanı sıra adaya marina, yeme-içme alanları ve konaklama alanları inşa edilebiliyor. Adada bir de 65 dönüm orman kullanım alanı mevcut. Karaca Adası satışı ilana ilk çıktığında fiyatı nedeniyle tepki çekmişti. İndirim uygulanması beklenen adaya yüzde 250 zam getirilerek 145 milyon TL’den 360 milyon TL’ye çıkarıldı. 

Karaca Adası manzarasında, Sedir Adası’nda bulunan ve Cumhurbaşkanlığı tarafından yaptırılan yazlık saray olarak anılan konut bulunması ile dikkat çekiyor. Amerika’da yaşayan Türk İş İnsanına ait olan bu konut için 640 milyon TL harcanmıştı. 

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments