“Yapı
Ana SayfaHaberlerSamsun, İlkadım’da Yeni Hamam Projesinde İnşaatın Yüzde 80’i Tamamlandı

Samsun, İlkadım’da Yeni Hamam Projesinde İnşaatın Yüzde 80’i Tamamlandı

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından İlkadım ilçesinde yıkılan eski belediye hamamının yerine yapılan yeni hamam projesinde yüzde 80 ilerleme kaydedildi.

Büyükşehir Belediyesi, İlkadım ilçesindeki yıkılan eski belediye hamamının yerine de yenisini inşa ediyor. 1242 metrekare alan üzerinde yapımı devam eden ve içerisinde yüzme havuzu, sauna, buhar ve masaj odalarının bulunacağı belirtilen hamamda inşaat çalışmalarının yüzde 80’i tamamlandı. 

2024 Yılında Hizmete Açılacak

“Konseptiyle örnek olacak bir hamamı şehrimize kazandırıyoruz.” diyen Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, inşaat çalışmalarının özveriyle devam ettiğini dile getirdi.

Belediye hamamının örnek bir konseptle yeniden yapıldığını belirten Başkan Mustafa Demir, “100. Yıl Bulvarı üzerindeki hamam fonksiyonunu yitirmişti. Günümüz koşullarına uyum sağlamıyordu. İnsanların ihtiyaçlarına cevap vermiyordu. Oraya çok güzel bir proje hazırladık. Şimdi orda yeni bir hamam inşa ediyoruz. Konseptiyle örnek olacak bir hamamı şehrimize kazandırıyoruz. İnşaat çalışmaları hızla devam ediyor. Yüzde 80’i tamamlandı. İnşallah 2024 yılında vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız.” diye konuştu.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“CNR
“Yapi

Most Popular

Recent Comments