Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaHaberler‘’Samsun Şehir Hastanesi 2024 Mart Ayında Açılacak’’

‘’Samsun Şehir Hastanesi 2024 Mart Ayında Açılacak’’

Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Samsun’da inşaat çalışmaları devam eden Şehir Hastanesi projesinin 2024 yılı mart ayında hizmete açılacağını duyurdu. 

Samsun Şehir Hastanesi’nin inşaat çalışmalarını yerinde inceleyen Ticaret Bakanı Mehmet Muş, kaba inşaat çalışmalarının yüzde 97 oranında tamamlandığını açıkladı. Projenin 2024 mart ayında vatandaşların hizmetine açılacağını belirten Bakan Muş, şu ifadeleri kullandı:

“Nasip olursa 11 Kasım’da projenin tamamlanması öngörülüyor. 2024 yılı mart ayında da hastanenin bütün tefrişatının tamamlanarak hizmet vermeye başlayacağını Sağlık İl Müdürlüğümüz planlıyor. Burası bütçe kaynakları ile yapılan bir hastane. Samsun’da da önemli bir ihtiyacı karşılayacak. Hem ameliyathane sayısını artırıyoruz hem yoğun bakım ünitelerini, normal yatakları hem de acil servisini. Bir de hastanenin bağlantı yolunun yapılması gerekiyor. Onunla ilgili çalışmalar da son aşamaya geldi. Gerekli bütçe ve ödenekler ayrıldıktan sonra ihalesi yapılıp yol çalışması da başlayacak ve şanlı bir şekilde 2024 yılı bahar itibariyle burası hizmet vermeye başlayacak”

Samsun Şehir Hastanesi projesinin tüm detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -Sodex Istanbul 2023
KPC Fuarı 2023

Most Popular

Recent Comments