Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriSeferihisar’ın En Büyük Projesi Luwi Residence’da Yaşam Başladı

Seferihisar’ın En Büyük Projesi Luwi Residence’da Yaşam Başladı

İzmir Seferihisar’ın en büyük karma yaşam projesi Luwi Residence, yüksek prestije sahip ilk AVM’li yaşam merkezi olarak sakinlerini bekliyor. 

Türkiye’nin en sakin kenti olan Seferihisar’da yükselen Luwi Residence, Antik Group İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 1 ve 2. etap inşaatı tamamlanan projede yaşam başladı. 

Organik köy pazarına yakın konumuyla dikkat çeken proje, zengin sosyal olanaklarıyla bir adım öne geçiyor. Ayrıca, projede en sevilen ve tercih edilen markaların yer aldığı alışveriş merkezi de bulunuyor. Birbirinden özel sosyal olanaklarıyla ön plana geçen Luwi Residence’ın AVM bölümünde, Migros da dahil olmak üzere birçok önemli marka hizmet vermeye başladı. 

Sosyal yaşam ile sakinliği iç içe sunan Luwi Residence projesi, hareketli cephe görünümü ile dikkatleri üzerine çekiyor. Doğanın kıvrımlı formlarından esinlenerek inşa edilen cepheler, asimetrik yapıları en etkileyici haliyle gözler önüne seriyor. 

Çeşitli Daire Seçenekleri 

Şehrin kaos ve gürültüsünden uzakta dingin bir yaşam vadeden projede, her aileye uygun 7 farklı opsiyonlu daireler yer alıyor. Yatırımcılarına eşsiz alan çözümleri sağlayan Luwi Residence projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere 56,7 metrekareden 171 metrekareye uzanan 4 farklı daire seçeneği bulunuyor. Ayrıca proje içerisine eklenen 110 dairelik yeni etap ile toplam 330 daireye ulaşan Luwi Residence’de, 3. etap çalışmaları da tamamlanmak üzere. 

Mükemmel Projeye Yakışır Konum

7 bin metrekare yeşil alana sahip Luwi Residence projesinde, şehrin gürültüsünden uzakta ama şehre yakınlığıyla dilediğiniz an dilediğiniz aktiviteyi gerçekleştirebilirsiniz. Proje, Akarca ve Akkum plajları, Seferihisar merkez, Sığacık Marina, Teos Antik Kent, Balçova, Urla, Çeşme, Konak ve Adnan Menderes Havalimanı’na kolay ulaşılabilir konumuyla dikkat çekiyor. Projeye özel olarak planlanan ve yapımı tamamlanan yollar, sadece projenin değil bölgenin de değerini arttırıyor. Luwi Residence, lüks konsepti, konumu ve projeye özel yapılan dört yol kavşağı ile yatırımcılar için iyi bir seçenek olarak ön plana çıkıyor.  Yatırımcılarına daha şimdiden kazandıran proje, yeni etapları ile bir süre daha adından söz ettirecek. 

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -Sodex Istanbul 2023
KPC Fuarı 2023

Most Popular

Recent Comments