“Yapigundem
Ana SayfaProjelerŞehrin Kıyısında Bir Huzur: Nexonya Kuzey Villaları

Şehrin Kıyısında Bir Huzur: Nexonya Kuzey Villaları

Nexonya tarafından İstanbul, Şile’de hayata geçirilen Nexonya Kuzey Villaları, 2024 yılının ilk yarısında teslim edilecek. Loft tasarıma sahip projede 20 adet tripleks villa bulunuyor.

Nexonya’nın son projesi Nexonya Kuzey Villaları loft konseptiyle İstanbul’un kıyısında huzurlu bir tatil ve yaşam imkanı sunuyor. Toplam 20 adet tripleks villa bulunan projede, Karadenize kıyısı olmasıyla birlikte birçok avantaj ortaya konuldu.

Doğal güzellikleri bir arada sunan Nexonya Kuzey Villaları, deniz, kum, güneş üçlüsüne yakın olmasıyla ve doğanın tam içinde bulunmasıyla hem yazın hem de kışın rahat kullanım imkanına sahip.

Özel Tasarım, Özel Ayrıcalıklar Nexonya Kuzey Villaları’nda

10 adet ikiz tip villa tasarımı bulunan proje, büyük pencereler ve yüksek tavanı olan loft  tarzıyla alıcıların dikkatini çekiyor. Toplam 4 bin 278 metrekare alan üzerinde kurulu olan villalar 3 katlı olarak tasarlandı. Ferah ve aydınlık temasıyla hareket edilen projede, her villaya özel havuz, kış bahçesi, otopark ve yeşil alan gibi sosyal donatılar yer alıyor.

Oldukça göz alıcı avantajlara sahip olan Nexonya Kuzey Villaları’nda, özel ödeme koşullarıyla ve sadece yüzde 50 peşinat imkanıyla ayrıcalıklı fırsatlar sunuluyor.

Nexonya Kuzey Villaları projesinin tüm detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“Yapi
“Samsun
“UNICERA
“isaf-banner

Most Popular

Recent Comments