Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaHaberlerGayrimenkul HaberleriSilivri'de Rahat ve Konforlu Bir Yaşam: Loft Kent

Silivri’de Rahat ve Konforlu Bir Yaşam: Loft Kent

Anakent Konut tarafından hayata geçirilen Loft Kent, İstanbul’un Silivri ilçesine bağlı Selimpaşa’da yükseliyor.

İstanbul Silivri’de yeni bir villa projesi hayata geçiriliyor. Anakent Konut imzası taşıyan Loft Kent, benzersiz bir müstakil yaşam deneyimi sunuyor.


7 bin 27 metrekare arazi üzerinde yükselen Loft Kent’te, 14 adet bağımsız lüks villa yer alıyor. Her biri 2 katlı olarak inşa edilen villalar, büyüklüğü 400 ile 600 metrekare arasında değişen arazi kullanımına sahip. Yeni nesil mimari anlayışla hayata geçirilen Loft Kent’te her bir villanın özel bahçesi ve 24.5 metrekare büyüklüğünde havuzu bulunuyor. Ayrıca her villanın yanında muhabebet dolu anlara eşlik edecek ateş çukuru yer alıyor.


Loft Kent’te her villanın kendine ait 2 araçlık otoparkı bulunuyor. Her villanın bağımsız giriş çıkış kapılarına sahip olması, projeyi benzerlerinden ayıran önemli özellikler biri. Loft yaşam konseptiyle donatılan projede, a’dan z’ye tüm aşamalarda A kalite malzemeler kullanılıyor.


3.40 metre tavan yükseliğine sahip olan proje, geniş ve ferah odalarıyla dikkat çekiyor. Villaların zemin katında veranda ve havuza aynı anda hizmet eden geniş camlara sahip mutfak ve salon ile çok amaçlı oda yer alıyor. Üst kat ise 2 ebeveyn ve 2 çocuk odası olacak şekilde tasarlanmış. Ebeveyn odalarında duş, wc, giyinme odası, havuzu gören jakuzi ve geniş bir balkon bulunuyor.


Çarşı, pazar, yürüyüş yolu ve parklara yakın konumlanan proje, Selimpaşa İskelesi ve Plajı’na 6 dakika mesafede. Proje; Selimpaşa Merkez’e 3, Silivri Merkez’e 10, D-100 Karayolu’na 2, Avrupa Otoyolu’na 4, İstanbul Havalimanı’na ise 30 dakika uzaklıkla yer alıyor.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -A1 Capital Tüm Sermaye Piyasası İşlemlerinizde Yanınızda

Most Popular

Recent Comments