Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriSM Ceramic, UNICERA Fuarı'nda Ürünlerini Tanıtacak

SM Ceramic, UNICERA Fuarı’nda Ürünlerini Tanıtacak

Uzun yıllardır, İtalya ve İspanya’nın önde gelen seramik markalarının ithalatını yapan No-Two Design firmasının, iç ve dış pazar için geliştirdiği yerli seramik markası SM Ceramic, 2-6 Kasım 2021 tarihleri arasında Unicera Fuarı’na katılıyor.

Yeşilköy CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan Unicera Fuarı’nda, özgün tasarımlarını ve iddialı serilerini ziyaretçilerin beğenisine sunacak olan SM Ceramic, koleksiyonunda doğal taş, mermer, ahşap ve tekstil dokulu ürünlerini ön plana çıkaracak. Geniş stoğu, yaygın bayi ağıyla müşterilerine stok yükü vermeden hızlı servis verme şansına sahip olan SM Ceramic, yurt içi ve yurt dışından gelecek olan müşterilerine yeni koleksiyonlarını sunacak. Bu özellikleri sayesinde ülkenin her noktasındaki seramik bayileri ve mimarlar tarafından tercih edilen SM Ceramic ve No-Two Design, fuarda çok ziyaretçisi olabilecek standlardan biri olmaya aday.

No-Two Design firmasının 5. Salon 117 numaralı standında SM Ceramic dışında, seramiği modaya taşıyan İtalyan Valentino/PiemmeCeramiche, Le Corbusier renkleriyle dünya mimarlarının tercihi Gigacer, dünya banyo, seramik ve yapı malzemeleri sektörüne yön veren İspanyol PorcelanosaGroup, 160*320 cm gibi büyük ebatlarıyla, hem banyoda hem de mobilyada kullanılabilen Inalco ve parlaklığıyla dikkat çeken ürünleriyle Cifre’nin de ürünleri sergilenecek.

  

RELATED ARTICLES
- Advertisment -A1 Capital Tüm Sermaye Piyasası İşlemlerinizde Yanınızda

Most Popular

Recent Comments