“Yapigundem
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriStil Spor ile 3S Kale Projesinde Çok Amaçlı Spor Sahası

Stil Spor ile 3S Kale Projesinde Çok Amaçlı Spor Sahası

Zemin çözümleri alanında faaliyet gösteren Stil Spor, akrilik zemin kaplamaları ile 3SKale projesinde çok amaçlı bir spor sahası ve çocuk oyun alanına imza attı.

Zemin çözümleri ile spor alanlarına ve çocuk oyun parklarına anahtar teslim çözümler sunan Stil Spor, tecrübesi ile eğitim kurumlarından spor komplekslerine, konutlardan çocuk parklarına kadar farklı tiplerde projelere çözüm sunuyor. Stil Spor’un tercih edildiği en önemli projelerden biri de konut projeleri. Firma, spor sahalarında ve çocuk oyun parklarında yaptığı çalışmalar ile kullanıcısına boş zamanlarını keyifli geçirmesini sağlıyor. Stil Spor’un çözüm sunduğu konut projelerinden biri de 3S Kale. İstanbul’da hayata geçen projede marka, çok amaçlı bir spor sahası ve çocuk oyun alanlarının zeminlerine imzasını attı. Tasarımı firmaya ait olan bu spor alanı hem basketbol hem de voleybol sahası olarak kullanılabiliyor. İşverenin istediği renklerde bir tasarım gerçekleştirilen projede, konforlu ve güvenli bir spor kompleksi oluşturuldu. 

Zemin kaplamalarının kullanıldığı spor sahasında ve çocuk oyun parkında farklı renklerden oluşan bir tasarım oluşturuldu.

Stil Spor’un en önemli zemin çözümleri arasında yer alan akrilik zemin kapmasının en önemli özelliği istenilen renklerin kullanılabilmesi. Akrilik zemin kaplamaları spor, kullanım amacına bağlı olarak özel olarak tasarlanmış açık ve kapalı alanlarda kullanılabilmekte. Estetik, dekoratif, hijyenik kaydırmaz hava koşullarına, ısı farklılıklarına, yoğun yaya trafiğine ve kimyasallara dayanıklı olan akrilik zemin kaplaması bisikletli ve yürüyüş yollarında ve spor alanlarında profesyonel bir malzeme olarak tercih ediliyor. Stil Spor, akrilik zemin kaplamasının üretimini ortağı olduğu bir firmayla birlikte Türkiye’de gerçekleştiriyor.  Uluslararası ITF (International Tennis Federation) Sertifikasına sahip olan Akrilik zemin kaplamaları bu yönüyle kalitesini de tescillemiş oluyor. 

Akrilik zemin kaplamaları ile bugüne kadar birçok prestijli projeye çözüm sunan Stil Spor’un bu çalışmaları arasında Nida Seyrantepe, Ekol Lojistik tesislerinde, Silivri’deki Mektebim Okulları gibi daha nice proje yer alıyor. 

RELATED ARTICLES
- Advertisment -“Yapi
“Samsun
“UNICERA
“isaf-banner

Most Popular

Recent Comments