“Yapı
Ana SayfaHaberlerSur Yapı, Yeni Evim Kampanyası İçin Ek Yüzde 25 İndirim Yapıyor

Sur Yapı, Yeni Evim Kampanyası İçin Ek Yüzde 25 İndirim Yapıyor

Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, Yeni Evim projesi kapsamında üç adet proje geliştireceklerini ve ek yüzde 25 indirim uygulayacaklarını açıkladı. 

Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi olan Sur Yapı Antalya ile İstanbul’daki devam eden projelerini Yeni Konut Finansman Modeli kapsamında ve ek yüzde 25 indirim fırsatıyla satışa sunan firma, Sur Yapı Antalya Suits ile İstanbul Ümraniye’deki Sur Yapı Cevher ve Exen Konakları ismini verdiği 3 yeni projesinin ön satışını da erkene çekti.

Düzenlenen toplantı ile açıklamalarda bulunan Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, Yüzde 0,69’dan başlayan oranlar, 15 yıla varan vade, yüzde 10 peşinat ve ilk 3 yıl taksit ödeme kolaylığı sunan Yeni Konut Finansman Modeli, ev sahibi olmak isteyenler için kaçırılmaması gereken bir fırsat. Birinci bölge olan İstanbul ile ikinci bölge olan Antalya’daki projelerimizle kampanyaya destek veriyor, üstelik ‘Yüzde 25 ek indirim de Sur Yapı olarak bizden’ diyoruz. dedi.

Yeni Konut Finansman Modeli’nin en büyük avantajlarından birinin de ilk üç yıl düşük tutulan taksitler olduğunu vurgulayan Altan Elmas, “İlk yıl taksitlerini konut üreticileri olarak yüzde 5 oranında biz sübvanse ediyoruz. Böylelikle vatandaşımız ilk 3 yıl çok düşük taksitlerle kredisini ödemeye başlıyor. İkinci veya üçüncü yıldan sonra ise evine taşınmış oluyor ve kiradan kurtuluyor.” diye konuştu.

Firmanın Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi olan Antalya ve İstanbul’da devam eden projelerini kampanyaya dahil ettiklerini anlatan Elmas “Antalya’da yer alan Sur Yapı Antalya Suites ve İstanbul Ümraniye’de başlayacak olan Sur Yapı Cevher ve Exen Konakları isimli 3 yeni projemizin de ön satışını planladığımız tarihten öne alarak kampanya şartlarında satışa sunuyoruz.” açıklamasında bulundu.

Kampanya kapsamında Antalya Suites projelerini orta gelirli kesime uygun hale getirdiklerini belirten Elmas, şunları söyledi:

“Sur Yapı Antalya projemizi konut kampanyası kapsamında ev sahibi olmak isteyen vatandaşlarımıza planladığımız tarihten daha erken sunuyoruz. Orta gelirli vatandaşlarımıza özel kalite standartlarından taviz vermediğimiz ve özel geliştirdiğimiz Antalya Suites projemizde yüzde 25 indirim ile 1 milyon 600 bin TL’den başlayan fiyatlar, başlayan fiyatlar, ilk yıl 5 bin 700 TL taksitler ve 15 yıl vadeyle satışa sunuyoruz. Antalya Suites projemizde blokların üstünde yer alan yüzme havuzu ve deniz manzarası ile keyifli bir yaşam sunuyor.”

Sur Yapı Antalya projesinin detaylarını buradan inceleyebilirsiniz.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“CNR
“Yapi

Most Popular

Recent Comments