Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaHaberlerGayrimenkul HaberleriTicaret Merkezi İnşaatı Başladı!

Ticaret Merkezi İnşaatı Başladı!

Ankara’nın Pursaklar ilçesinde belediye tarafından projelendirilen modern kapalı pazar alanı ve ticaret merkezi inşaat çalışmaları başladı.

Mimar Sinan Mahallesi’nde yaklaşık 8 bin metrekare alanda inşa edilecek olan ticaret merkezinde vatandaşların ihtiyacını karşılamak üzere mağazalar, fırın, dükkanlar, kapalı pazar alanı, düğün salonu, kapalı otopark, oto yıkama vb. gibi alanlar yer alacak.

Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, ilçe halkının ihtiyaçlarına yanıt veren çalışmalara imza attıklarını belirtti. Çetin, şunları söyledi:

“Günümüzün gelişen dünyasında kültür merkezleri, parklar, mesire alanları, spor tesisleri gibi hemşerilerimizin yaşam standartlarını artıran sosyal alanların yanı sıra ticaret merkezleri ve modern kapalı pazar alanları da vatandaşların beklentileri arasında yer alıyor. Bizler de belediye olarak bu doğrultuda ihtiyaca yanıt verecek çalışmaları ilçemizde hayata geçirmeyi sürdürüyoruz. İnşallah ticaret merkezi ve modern kapalı pazar alanı tamamlandığından çok amaçlı yapısı ile vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmet verecek.”

RELATED ARTICLES
- Advertisment -A1 Capital Tüm Sermaye Piyasası İşlemlerinizde Yanınızda

Most Popular

Recent Comments