“reocom
Ana SayfaHaberler‘’Ticari Gayrimenkul Tecrübemiz En Önemli Sermayemiz’’

‘’Ticari Gayrimenkul Tecrübemiz En Önemli Sermayemiz’’

Mülk Kaynak Gayrimenkul Kurucusu İş İnsanı Tolga Andaç, ticari gayrimenkul sektörünün özel uzmanlık gerektirdiğini ifade etti. 

Ankara’da ticari gayrimenkul alım-satım ve kiralama alanlarında hizmet veren Mülk Gayrimenkul Kurucusu İş İnsanı Tolga Andaç, “Alışılageldik konut bulma yöntemleri ticari gayrimenkulde işlemiyor. Bu alanda uzmanlık şart. Her bir ticari gayrimenkul için o mülke özel çalışma yapmanız gerekiyor. Bunu da hem hızlı hem de hatasız yapmalısınız. Bu nokta devreye güven giriyor. Bizi Ankara’da rakipsiz kılan asıl unsur bu. Uzman ekibimiz, geniş portföyümüz ve müşteri odaklı çalışma prensibimizi güven üzerine inşa ediyor, asla ödün vermiyoruz. Mülk Gayrimenkul olarak kısa süreli büyük karları değil, zamana yayılmış uzun süreli iş birliklerini tercih ediyoruz.” dedi.

‘’Ticari Gayrimenkulde Gizlilik Esastır’’

Ticari mülklerin sessizce el değiştirdiğini vurgulayan Andaç, “Ticari gayrimenkulde gizlilik esastır. Bu kural Ankara’da diğer şehirlere oranla daha yüksektir. İmza aşamasına gelene dek tüm süreçleri bu esasa göre yürütüyoruz. Portföyümüzdeki mülklerin pazarlanması sürecinde alanında uzman ekibimizle taraflar arasındaki görüşmeleri her iki tarafın da çıkarlarını gözeterek yapıyoruz. Bazı ticari gayrimenkuller kolay bulunur ve kolay pazarlanır. Bazıları zor alınır ve zor pazarlanır. Büyük emek ve zaman gerektirir. Burada tecrübemiz en önemli sermayemiz.” ifadelerini kullandı.

Mülk Gayrimenkul, Portföyünün Güncelliğine Önem Veriyor

Ticari gayrimenkul yatırımı düşünenlere altyapının gelişmiş olduğu yeni konut komplekslerindeki ticari üniteleri öneren Andaç, şunları söyledi:

“Markalı konut projelerindeki ticari alanların yatırım geri dönüşleri çok daha hızlı oluyor. Hem kira getirisi hem de mülkün değer artışı anlamında rakipsiz diyebiliriz. Ankara’mızdaki yeni konut projeleri bu anlamda büyük potansiyel barındırıyor. Mülk Kaynak Gayrimenkul olarak küçük yatırımcıları bu alana yönlendiriyoruz. Büyük oyuncular içinse portföyümüzü her zaman güncel tutarak en hızlı çözümleri sunuyoruz”

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“Yapi
“ADANA

Most Popular

Recent Comments