“Yapigundem
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriTNS, Otomatik Etiketleme Cihazlarında Yerli Üreticisi Olarak Devam Ediyor

TNS, Otomatik Etiketleme Cihazlarında Yerli Üreticisi Olarak Devam Ediyor

2013 tarihinde Bilgisayar Mühendisleri Atınç Tanıl Kömürcü ve Feyza Kömürcü tarafından kurulan TNS Bilişim Hizmetleri otomatik tanımlama, veri toplama sistemleri, barkodlu otomasyon, veri toplama projeleri, üretim takibi, depo takibi, otomatik etiketleme cihazları ile ilgili alanlarda yapısal sorunlara çözüm ve destek sunmak amacıyla sektöründe önemli açıkları kapatıyor. İlaçtan gıdaya, kozmetikten gaz betona kadar bir çok sektörde yenilikçiliği ve güvenilirliğiyle hizmet sunan TNS Bilişim Hizmetleri kendi otomatik etiketleme cihazlarını üretiyor.

TNS Bilişim, aynı zamanda Zebra Barkod yazıcıların yetkili satıcısı ve yetkili servis merkezi olarak hizmet veriyor.

TNS Bilişim Hizmetleri, İş potansiyelindeki büyüme sonucu 2017 yılında tür değiştirerek TNS Endüstriyel Otomasyon ve Kontrol Sistemleri Limited şirketi olarak 15 den fazla model cihazıyla hizmetlerine tüm hızıyla devam ediyor.

Türkiye’de üretimine devam eden firma, müşterilerin ihtiyacını sahada analiz edip uygun cihaz modelini belirledikten sonra en geç 3 hafta içerisinde teslimat taahhüdü veriyor. Cihaz üretimi, teslimatı ve kurulumu tamamlandıktan sonra operatörlere eğitim veren TNS, cihazların periyodik bakım ve teknik destek hizmetini sağlıyor.

Cihazlarının CE Belgesi ve Kapasite raporları bulunan TNS Endüstriyel Otomasyon ve Kontrol Sistemleri sadece üretimle kalmayıp satış sonrası destek, güçlü yedek parça stoğu ve üst düzey uzmanlıklarıyla ülkemizde tekel konumda.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments