“Yapigundem
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriTorunlar GYO ve Biletinial Etkinlik Salonlarının İşletmesi İçin Anlaştı

Torunlar GYO ve Biletinial Etkinlik Salonlarının İşletmesi İçin Anlaştı

Biletinial, 2024 yılına yeni yatırımlar ve işbirlikleriyle hızlı başladı. Biletinial, Türkiye’nin en büyük yerli AVM yatırımcısı Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (Torunlar GYO) ile etkinlik salonlarının işletmesi amacıyla kira anlaşması imzaladı.

Anlaşma kapsamında Biletinial, Torunlar GYO’nun İstanbul’da bulunan Torium Sahne ve MOİ Sahne (Mall of İstanbul) ile Antalya MOA Sahne (Mall of Antalya) salonlarının 2 yıllığına işletmesini üstlendi. Anlaşma kapsamında salonlar, Biletinial Torium Sahne, Biletinial MOİ Sahne ve Biletinial MOA Sahne isimleriyle hizmet vermeye başladı.

2024 yılına hızlı bir giriş yapan Biletinial, faaliyet alanına yeni bir iş kolu olan sahne işletmeciliğini de ekledi. Türkiye’nin kapsamı en geniş ve lider biletleme platformu olan Biletinial, Türkiye’nin en önemli gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden Torunlar GYO ile gerçekleştirdiği anlaşma kapsamında İstanbul’da Torium Sahne ve MOİ Sahne (Mall of İstanbul) ile Antalya MOA Sahne (Mall of Antalya) salonlarının 2 yıllığına işletmesini üstlendi. 

Biletinial, anlaşma kapsamında, sektöründe edindiği bilgi ve tecrübeyi Torunlar GYO portföyünde yer alan salonlara aktaracak. Gerçekleştirilen kiralama anlaşması kapsamında sahneler artık Biletinial Torium Sahne, Biletinial MOİ Sahne ve Biletinial MOA sahne adıyla sanatseverlere hizmet verecek. 

Türkiye’nin 2 liderinden kültür sanat alanında işbirliği 

Biletinial Kurumsal Satış Direktörü Leyla Ünal, faaliyet alanlarına yeni bir iş kolunu daha eklemelerini sağlayan işbirliği hakkında şunları söyledi: “Torunlar GYO portföyünde yer alan Mall of İstanbul, Torium AVM ve Mall of Antalya içinde yer alan ve bulundukları lokasyonda kültür sanat hayatının gelişmesinde önemli katkıları bulunan sahnelere yönelik işbirliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Önümüzdeki süreç, etkinlik takvimini yeniden oluşturduğumuz bir süreç olacak. Yeni projelerle yarının etkinlik salonlarını yaratacağız.“

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“Yapi
“Samsun
“UNICERA
“isaf-banner

Most Popular

Recent Comments