“reocom
Ana SayfaHaberlerYatırım HaberleriTrabzon’a Yeni Hastane Projesi Geliyor

Trabzon’a Yeni Hastane Projesi Geliyor

Trabzon Özel İmperial Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çelebi, basın açıklamasıyla yeni hastane projesiyle ilgili konuştu.

Trabzon Özel İmperial Hastanesi, Trabzon basını ile bir araya geldi. Basın toplantısına İmperial Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çelebi, hastane müdürü ve hastanenin başhekimleri katılım gösterdi. Başkan Mehmet Çelebi toplantıda gazetecilerin hem yeni yılını hem de geçmiş gazeteciler gününü kutladı. Daha sonra basının sorularını yanıtlayan Başkan Çelebi, sağlık turizminden yatırım konularına önemli açıklamalarda bulundu.

Trabzon’un önemli sorunlarından biri olan otopark sorununun hastane çevresinde de yaşandığını kaydeden Özel İmperial Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çelebi, hastane yoğunluğundan dolayı otoparkın yetersiz kaldığını belirterek, “Otoparkla ilgili ciddi bir sorunumuz var. Ama konuyla ilgileniyorlar. İlerleyen zamanlarda çözüme kavuşacağımıza inanıyorum. Bizim ekiplerimizin de konuyla ilgili çalışmaları sürüyor. Karşıda da otopark alanı var. Otopark konusu biraz da bizim yoğunluğumuzdan kaynaklanıyor. Bu sorunu da çözeceğimize inanıyorum.” dedi.

Kaynak: Güne Bakış

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“Yapi
“ADANA

Most Popular

Recent Comments