“yr-kurban-bayramı-banner”
Ana SayfaHaberlerUlaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu Açıkladı: Şantiyelerde Çalışmalar Devam Ediyor!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu Açıkladı: Şantiyelerde Çalışmalar Devam Ediyor!

Türkiye koronavirüs salgını ile mücadeleye devam ederken Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu önemli açıklamalarda bulundu. Bakanlık olarak ulaştırma ve altyapı projeleri için çalışmalara devam ettiklerini belirterek şantiyelerde gerekli güvenlik önlemlerini aldıklarını dile getirdi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu bakanlık olarak şantiyelerde çalışmalara tüm hızı ile devam ettiklerini belirtti. 

Şantiyelerde Güvenlik Önlemleri Alındı, Çalışmalar Sürüyor!

Bakan Karaismailoğlu yapmış olduğu açıklama ile “Bakanlık bünyesindeki diğer bağlı, ilgili ve ilişkili kuruluşlarla 1000’in üzerinde şantiyede çalışmalar devam ediyor” diyerek çalışmaların gerekli güvenlik önlemleri alınarak süreceğini dile getirdi. 

AA muhabirine özel açıklamalarda bulunan Bakan Karaismailoğlu Sağlık Bakanlığı ile koordineli olarak çalıştıklarını, gereken tüm güvenlik önlemlerinin alındığını ve süreci büyük bir başarı ile sürdürdüklerini dile getirdi. 

Ulaştırma Bakanlığı tarafından özellikle de büyük öneme sahip olan ulaşım projeleri, alt yapı çalışmaları ve metro projeleri için ara verilmeden çalışılması büyük bir önem arz ediyor. Bu nedenle aksama yaşanmaması gereken projelere öncelik verilerek yapılan planlama ile Bakanlık tarafından çalışmalar titizlikle sürüyor. 

Yine Bakanlık eli ile gerçekleştirilen tüm ulaşım hizmetlerinde de koronavirüs salgını nedeni ile gereken güvenlik önlemleri alınırken düzenli dezenfektasyon işlemleri sürüyor. 

RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments