“Yapigundem
Ana SayfaHaberlerVaat Holding Otel Yatırımlarını Hızlandırdı

Vaat Holding Otel Yatırımlarını Hızlandırdı

Vaat Holding, Trabzon ve Antalya’da bulunan Misal Hotels isimli otel zincirlerine yenisini eklemeye hazırlanıyor. Şirket, İstanbul’da 2 yeni otel daha inşa edecek.

Vaat Holding, İstanbul’da Şişli ve Güneşli – Basın Ekspres güzergahında hayata geçireceği oteller ile turizm – otelcilik alanındaki faaliyetlerine yakın vadede 90 milyon dolarlık yatırım gerçekleştirecek.

İlk Otel 2024’te Hizmete Açılacak

Faaliyette bulunduğu tüm sektörlerdeki yatırımlarına ağırlık verdiklerini belirten Vaat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yaman Hacıibrahim; “Sanayi, inşaat ve gıda sektörlerindeki yatırımlarımızı arttırırken turizm ve otelcilik alanındaki Misal Hotels markamızı da Türkiye genelinde 25 noktaya ulaştırmayı hedefliyoruz. Bu anlamda Trabzon ve Alanya’dan sonra İstanbul’da açacağımız iki yeni otelin ardından farklı illere de markamızı taşımayı amaçlıyoruz. İstanbul Şişli ve Güneşli’de Vaat Yapı tarafından inşası devam eden otellerimizin ilkini 2024 yılı ortasında hizmete almayı planlıyoruz. Vaat Holding’in temel faaliyet alanları arasına aldığımız turizm ve otelcilik sektörü önümüzdeki süreçte büyümemizi sürdüreceğimiz ana başlıklar arasında yer alacak.” dedi.

‘’Dünyada Örnek Teşkil Edecek Bir Marka Olmasını Hedefliyoruz’’

Vaat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yaman Hacıibrahim; “Misal Hotels markamızın temelinde ilkeli ve kaliteli hizmet anlayışı ile alanında örnek teşkil edecek bir yaklaşım yatmaktadır. Türkiye’de temelleri atılarak büyümesini sürdüren Misal Hotels markasının öncelikle ülke geneline yayılması ve gelecekte de otel işletmeleri alanında dünyada örnek teşkil edecek bir marka olmasını hedefliyoruz.” sözleriyle açıklamalarını tamamladı.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments