Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriVitrA, Ürünlerini Cersaie Fuarı'nda Sergiledi

VitrA, Ürünlerini Cersaie Fuarı’nda Sergiledi

VitrA, 17. kez katıldığı Cersaie Fuarı’nda en yeni karo ürünlerini sergiledi.


Dünyanın en büyük seramik fuarı Cersaie, bu yıl 27 Eylül – 1 Ekim 2021 tarihlerinde İtalya’nın Bolonya kentinde kapılarını ziyaretçilerine açtı. VitrA, 17. kez katıldığı Cersaie Fuarı’nda en yeni karo ürünlerini sergiledi. 26 ülkeden 600 standın yer aldığı fuarda VitrA’nın yenilikleri, birbirleriyle uyumlu renk gruplarında farklı ve sayısız kombinasyon yaratma özelliğiyle ön plana çıktı. DigiTile.VitrA.com.tr adresinden de görülebilen VitrA standı, birbirleriyle uyumlu renk gruplarında farklı seri kombinleme sistemlerine ev sahipliği yaptı.

Kullanıcılara Kişiselleştirme Olanağı Sağlayan Karo Sistemleri
VitrA, fuarda kişiselleştirme olanağı sağlayan karo sistemlerini sergiledi. Çağdaş mekanlar için klasik mermerlerden ilham alan Iconic Awards 2021 sahibi MarmoMix, mimarinin güçlü yapı taşlarından mermerin görünümünü yüzeylere taşıyarak sayısız döşeme alternatifi sunuyor. Betondan esinlenen sistemsel bir yaklaşım sunan Good Design ödüllü CementMix, yeni eklenen Meso koleksiyonuyla taş ve betonun doğal uyumunu sergiliyor. Farklı malzeme ve formatların sofistike karması ColorCode sistemindeki Urban Travertino karo koleksiyonu ise traverteni porselenin gücü ve dayanıklılığıyla yüzeylere taşıyor. İlk kez Cersaie’de sergilenen yeni koleksiyonlar arasında, doğal taş ve mermerin izlerini yüzeylerde buluşturan Marmostone ve Boscostone dikkat çekiyor. VitrA’nın ilk kez fuarda sergilediği yeni koleksiyonlar arasında, doğal taş ve mermerin izlerini yüzeylerde buluşturan Marmostone ve Boscostone dikkat çekti.

Fuarda Sergilenen Yeni Karo Serisi: Atelier 01
VitrA’nın Cersaie’de sergilenen en yeni karo serilerinden Atelier 01, kısa bir süre önce dünyanın en eski ve prestijli tasarım ödüllerinden Red Dot’ı aldı. Atelier 01, 20. yüzyılda tasarım ve mimariye yön veren Bauhaus akımından ilham alan geometrik formlarıyla, her seferinde özgün bir tasarım yapılmasına olanak tanıyor. Hem yer hem de duvarlarda kullanılabilen karolar, çevre dostu Ecolabel ve GREENGUARD sertifikalarıyla dikkat çekiyor.


VitrA’nın en yeni karo koleksiyonlarından SET6.0 da Cersaie’deki yerini aldı. Beton ve taşın mükemmel uyumunu yaşam alanlarına taşıyan porselen karo koleksiyonu, beyaz, gri ve antrasitin farklı tonlarında 11 mat renk alternatifine sahip. Üretim aşamasında V-Agent teknolojisi uygulanan karolar, koronavirüs ve bakterilerin etkisiniyüzde 99,9 oranında azaltıyor.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -A1 Capital Tüm Sermaye Piyasası İşlemlerinizde Yanınızda

Most Popular

Recent Comments