“Yapigundem
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriVitra'dan Her İhtiyaç Ve Tarza Uygun Duş Kabinleri

Vitra’dan Her İhtiyaç Ve Tarza Uygun Duş Kabinleri

Yıkanma alanlarındaki ihtiyaçlara yönelik kapsamlı çözümler üreten VitrA, duş kabinlerinde sunduğu zengin ölçü, renk ve desen seçenekleriyle banyoların havasını değiştiriyor. Duş kabinlerindeki ön ve yan panellerin her zevke uygun kombinasyonlarla tercih edilebilmesi, çok sayıda banyo tasarımı alternatifi yaratılmasını sağlıyor.

Tüm duvar tipleriyle uyum sağlayan VitrA Duş Kabinleri, standart kapılı veya kolay giriş-çıkış sağlayan sabit panel seçenekleri sunuyor. Standart kapılı, parlak gümüş ve mat siyah profiller şeffaf veya degrade camlarla uygulanabilirken, mat siyah profilli sabit paneller ise füme ve şeffaf cam seçenekleriyle kombinlenebiliyor.

VitrA Duş Kabinleri, tasarım detayları sayesinde kısa sürede kolayca kurulabiliyor. Panellere entegre edilen bağlantı parçaları ve eşit profil kalınlığına sahip ön ve yan panel tasarımları, standart duş kabinlerinin aksine ek bir modüle ihtiyaç duyulmadan istenilen kombinasyonu kolaylıkla uygulama imkanı sağlıyor.

Duş kabinlerinin özel bir dayanıklılık testinden geçen camları, 60 kiloya kadar ağırlık ve darbelere dayanabiliyor. Dakikada 33 litre su püskürtülerek yapılan sızdırmazlık testleri, VitrA Duş Kabinlerinin tam sızdırmazlık sağladığını gösteriyor. Mekanik aksamlarının dayanıklılığı 80 bin kez açma – kapama uygulaması yapılarak test edilerek uzun ömürlü bir kullanım sunuyor.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments