“yapigundem-yeni-banner-1.jpeg”
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriWell’s Koltuk A’Desing’da Bronz Ödül Aldı 

Well’s Koltuk A’Desing’da Bronz Ödül Aldı 

Tasarımcı Emre Öner imzasını taşıyan, Zivella’nın Well’s koltuğu A’Design Award’ta ödüle layık görüldü. 

Yaşamı, doğayı, kültürü, insanı ve renkleri tasarımlarına yansıtan Zivella, 2024’ün ilk ödülünü A’Design Award’tan aldı. Zivella’nın tasarımcıları arasında yer alan Emre Öner imzasını taşıyan Well’s koltuk mobilya tasarım kategorisinde bronz ödüle layık görüldü.

Zivella Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Uzun, Well’s koltuğunun A’Design Yarışması’nda kazandığı bronz ödül hakkında şunları söyledi: “Well’s koltuğu, Ofiste Ev Rahatlığı koleksiyonumuz için tasarladık ve Emre Öner ile birlikte çalıştık. Uluslararası tasarım ödüllerinden biri olan A’Design Yarışması’nda ödüle layık görülmek bizi gururlandırdı. Bu ödül, çalışan bireylerin deneyimlerinden ilham alarak tasarlamaya ve her üründe kullanıcıların sağlığını ve konforunu düşünerek onların daha verimli olmalarına katkı sunmaya olan bağlılığımızı gösteriyor. Gelecekte de bu yolda ilerlemeye, yaşam ve insan odaklı tasarımlarımızı geliştirmeye devam edeceğiz.”

İyi Olma Hali İçin Tasarlanmış Konfor: Well’s

Wellness (fiziksel, zihinsel ve sosyal yönden tam bir iyilik hali) ve wellbeing (iyilik) kavramlarından ilham alınarak tasarlanan Well’s koltuk, kullanıcıya hem konfor sağlamaya hem de kullanıcının iyi olma halini artırmaya odaklanıyor. Sadelik, minimalizm ve işlevsellik ile tanımlanan İskandinav tarzında tasarlanan Well’s koltuk, ahşabın sıcaklığı ile iç mekânlarda aydınlık ve iyi hissettiren bir duruş sergiliyor. Sürdürülebilir malzemeler ve çevre dostu uygulamalar kullanılarak şekillendirilen Well’s, bulunduğu ortama rahatlık ve iyiliği bir arada getiriyor. 

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments