“Yapigundem
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriWorld of Türkiye Dergisi Yayında

World of Türkiye Dergisi Yayında

Türkiye dergi yayıncılığının yeni oyuncusu World of Türkiye Dergisi’nin ilk sayısı okurlarıyla buluştu.

Asmir Medya’nın yeni dergisi World of Türkiye yayın hayatına başladı. Türkiye ve dünya gündeminden önemli haberler, araştırmaları ile ses getiren uzman yazarların görüş ve analizlerinin yer aldığı World of Türkiye; güncel, tarafsız ve kaliteli haberciliği ilke ediniyor.

World of Türkiye Dergisi’nin Genel Yayın Yönetmenliğini, Asmir Medya Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Kemal As’ın yaptığı derginin yazı ekibinde de önemli isimler yer alıyor. 7 Ekim 2023 tarihi itibarıyla okurlarıyla buluşan dergi bünyesinde; Türkiye ve dünya ekonomisi, uluslararası ilişkiler konusunda uzman isimler yer alıyor. Güncel haberlerin yanı sıra iş dünyasının duayen isimleri ile gündem, tecrübe ve iş geçmişlerine dönük başarı hikayeleri aktarılırken, her sayıda köklü firmaların temsilcileri, dijital çağın yeni oyuncuları, uluslararası ilişkiler, hukuk ve akademi çevrelerinden uzman isimler görüşlerini paylaşacak.

Her sayı farklı konu

Yayın hayatına başlayan dergi ile ilgili Reşit Kemal As, “İlk sayımız ile birlikte gündeme dair farklı konulara odaklanarak olayları derinlemesine ele aldık. Sektör, bölge ve iş dünyasından haberlerinin de yer alacağı derginin her sayısında; savunma sanayi, tekstil, enerji, gıda, turizm gibi farklı alanlarda Türkiye’nin geldiği noktalar işaret edilecek. Gelecek sayılarda da değerli okurlarımızın ilgisini çekecek ve bilgilendirecek haber ve yazılara yer vermeye devam edeceğiz” dedi.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments