“Yapigundem
Ana SayfaHaberlerYapılarda Dönüşüm Zirvesi 4-5 Ekim’de Gerçekleştirilecek

Yapılarda Dönüşüm Zirvesi 4-5 Ekim’de Gerçekleştirilecek

Yıldız Teknik Üniversitesi ve Odaklı Grup iş birliği ve ÇEDBİK, GYODER, İNDER, KONUTDER, MTMD, Türkiye İMSAD gibi sektör derneklerinin desteğiyle düzenlenecek olan Yapılarda Dönüşüm Zirvesi 4-5 Ekim tarihlerinde Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Zirve kapsamında 2 gün ve 6 oturum da sektör profesyonelleri sektörün sorunlarını ve çözüm önerilerini masaya yatıracak.

Açıklanan programa göre zirve, Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kenan Aracı, İNDER Yönetim Kurulu Başkanı A. Nazmi Durbakayım, KONUTDER Yönetim Kurulu Başkanı Ramadan Kumova, GYODER Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kalyoncu, Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Dr. Hayri Baraçlı ve Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Tamer Yılmaz’ın açılış konuşmaları ile başlayacak.

Zirve kapsamında, ilk gün Gayrimenkul Sektöründe Gelecek Projeksiyon , Kentsel Dönüşümde Afet Yönetimi, Geleceğe Hazır Sürdürülebilir Yapılar, Kentsel Dönüşümde Afet Yönetimi başlıklı oturumlar düzenlenecek. 

Zirvenin ikinci gününde ise, Kentsel Dönüşümde Finansal Riskler, Kısıtlar ve Fırsatlar , Kentsel Dönüşümde Malzeme ve Kaynak Yönetimi, Dönüşümde Dijitalleşme ve Bina Teknolojileri başlıklı oturumlar yapılacak.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments