Yeni Cazibe Merkezi!

Sanayi alanlarının dönüşümüyle beraber geniş arazilere sahip olan Küçükçekmece Marmara Sanayi Sitesi bölgesi, şehrin yeni ofis ve konut alanlarının bölgesi haline geldi.

Eskiden fabrikaların konumlandığı üretim merkezlerinden biri olan Küçükçekmece Marmara Sanayi Sitesi Caddesi, şimdilerde ise markalı konut ve ofisin merkezi konumuna geldi. Bunun başlıca nedeni ise sanayi dönüşümü sayesinde elde edilen geniş araziler oldu. Markalı konut geliştiricilerinin gözde bölgelerinden olan bu gelişim noktaları, şimdi yatırımın yeni adresi oldu.

Bölgenin öne çıkmasını sağlayan en önemli unsurların başında ulaşım çeşitliliği geliyor. Hem yatırım, hem de oturum ve şirket merkezlerince tercih edilen bölge olan Marmara Sanayi Sitesi Caddesi’nde firmalar rekabete başladı. Yeni konut projelerinin hızla yükseldiği bölgede, marka konut yatırımları öne çıkıyor.

Marmara Sanayi Sitesi Caddesi ve çevresi bugün çok sayıda nitelikli konut ve ofis projesi ile iş ve yaşam alanı olarak tercih ediliyor. Mahmut Bey Gişeleri, Avrupa Otoyolu’nun hemen yanında konumlanan alanda her geçen gün yeni yıkımlar yapılıyor.

RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments