“Yapigundem
Ana SayfaHaberlerYeni Kampanya Anadolu'ya Yaradı

Yeni Kampanya Anadolu’ya Yaradı

İstanbul, konut alıcısının cazibe merkezi olmaya devam ederken, kampanya ile Anadolu illerindeki büyük fırsatlar da değerlendiriliyor.

Konuyla ilgili düzenlenen toplantıda kampanyanın Türkiye geneline yayılacağını anlatan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, bu nedenle Emlak Konut GYO projelerinin kampanyaya öncülük ettiğine dikkat çekmişti.

Gayrimenkul sektörünün çatı örgütleriyle birlikte başlatılan ‘Türkiye İçin Kazanç Vakti’ kampanyasıyla konut alıcısı hem 120 ayda 0.98’lik düşük faizli kredi kullanacak, hem de indirim olanaklarından faydalanacak. Kampanya kapsamına her geçen gün yeni firma ve projeler dahil oluyor. Öyle ki pek çok Anadolu şehrinden firmalar, gayrimenkul sektörünün çatı örgütleriyle irtibata geçerek üye olmak, ya da destek vermek talebinde bulunuyor. Ev sahibi olmak isteyenleri Ankara ve İzmir gibi büyükşehirlerde de çeşitli projelerde birçok ödeme planı ve indirim imkanı bekliyor.

Denizli, Nevşehir, Niğde, Kocaeli, Konya, Gaziantep, Kahramanmaraş, Trabzon, Adana gibi pek çok şehirde konut sahibi olmak isteyenler, kampanya fırsatlarıyla birlikte oldukça uygun fiyatlara ev sahibi olabiliyor. Bu şehirlerde hem Emlak Konut GYO projeleri yer alırken, hem de markalı konut geliştiricilerin projeleri bulunuyor.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments