“Yapı
Ana SayfaHaberlerKonut HaberleriZeray Perla Projesinin 2. Etabında Teslimler Başladı

Zeray Perla Projesinin 2. Etabında Teslimler Başladı

Zeray İnşaat tarafından Kocaeli’de inşa edilen Zeray Perla projesinin 2. etabında teslimler başladı.

“Zeray’ın İncisi” mottosuyla tasarlanan Zeray Perla’nın 2. etabı da sahipleriyle buluşuyor. Zeray Perla’da toplam 9 Blok, 288 daire ve 20 ticari ünite bulunuyor. Site içerisinde 2 adet açık yüzme havuzu, güneşlenme terasları, gölet, basketbol ve voleybol sahası, tenis kortu, çocuk oyun parkı, yürüyüş alanları ve açık alanda keyifli vakit geçirilebilecek localar yer alıyor. Projenin kapalı sosyal tesislerde ise yüzme havuzu, hamam, sauna ve fitness alanları ile Başiskele’nin doğasında sağlıklı ve kaliteli yaşamın kapıları Zeray Perla ile aralanıyor. Zeray Perla sadece bir konut değil yaşama değer katan tüm ayrıcalıkları barındıran yuva misali nesillere aktarım sağlanacak bir değer olarak görülüyor.

Zeray’ın Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aytül Ayhan, ”Adeta Ülkemizin geleceğine güven inşa ediyoruz. Uluslararası standartların üstünde tasarımlarımızla geliştirdiğimiz yatırımlarımızla sektöre değer katarak öncülük ediyoruz.” dedi.

Ürettiğimiz binlerce konut, villa ve ticari alanlar ile her koşulda taahhütlerimizi yerine getirerek ezber bozmaya devam edeceğiz diyen Ayhan, “Bir yandan yeni projeler üretirken bir yandan da teslimat heyecanını ve gururunu yaşıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“CNR
“Yapi

Most Popular

Recent Comments