“yapigundem-yeni-banner-1.jpeg”
Ana SayfaHaberlerYatırım Haberleri18 İle Şehir Hastanesi Müjdesi! Şehir Hastaneleri Yapılacak Olan İller Hangileri?

18 İle Şehir Hastanesi Müjdesi! Şehir Hastaneleri Yapılacak Olan İller Hangileri?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan açıklamalar sonrası gözler Türkiye’nin yeni şehir hastaneleri projelerine çevrildi. 18 ile şehir hastanesi yapılacağı duyuruldu. Peki, şehir hastanesi yapılacak yeni iller hangileri?

Korana Virüs salgını sonrasında daha da önem kazanan şehir hastaneleri projeleri hakkında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yeni açıklamalarda bulundu.  Hatırlanacağı üzere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan son olarak Başakşehir Şehir Hastanesi için düzenlenen açılış törenine katılmıştı. 

TÜM BÜYÜKŞEHİRLERE ŞEHİR HASTANESİ YAPILACAK! 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan açıklama ile 30 büyükşehir tamamına en az 1 şehir hastanesi kurulacağı bilgisi paylaşıldı. Türkiye’nin korana virüs salgını sonrasında sağlık turizmi için şehir hastaneleri projeleri sayesinde daha büyük pay almayı hedefliyor. 

YENİ ŞEHİR HASTANELERİ YAPILACAK İLLER HANGİLERİ?

1-Antalya,
2-Aydın,
3-Balıkesir,
4-Denizli,
5-Diyarbakır,
6-Erzurum,
7-Hatay,
8-Kahramanmaraş,
9-Malatya,
10-Mardin,
11-Muğla,
12-Ordu,
13-Sakarya,
14-Samsun,
15-Şanlıurfa,
16-Samsun,
17-Trabzon,
18-Van

Şehir Hastaneleri hem açılacak olan iller hem de yakın çevresinde yatırım açısından büyük önem taşıyor. Türkiye korana virüs salgını sonrasında dünya genelinde artan talebe sağlık turizmi ile yanıt verecek. Yapılacak olan yeni tanıtım çalışmaları ile daha fazla kişiye ulaşma imkanına erişecek olan sektör yeni hastane projeleri ile gücüne güç katacak.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments