Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaHaberlerYatırım HaberleriAlgüller İnşaat, Bodrum’da 6 Yeni Projeye Başlıyor

Algüller İnşaat, Bodrum’da 6 Yeni Projeye Başlıyor

Algüller İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Algül, Bodrum’da orta kesime hitap eden 6 projeyi hayata geçireceklerini duyurdu. 

İnşaat sektörüne İstanbul’da başlayan Algüller İnşaat’ın Bodrum’a taşınma sürecini anlatan firmanın Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Algül, “İnşaat sektöründe yarım asırlık bir kültürümüz var. Ağırlıklı olarak İstanbul’da inşaat yaptık. 2017 yılında Bodrum’da yaşama ve yatırım yapma kararı aldık. 2017’de proje geliştirmeye başladık. İlk inşaatımızı 2019 yılında hayata geçirdik. Bodrum’da 4 proje hayata geçirdik. 2 projeyi teslim ettik, 2 projeyi de bu yıl içerisinde teslim edeceğiz. Önümüzdeki dönemde Bodrum’daki yatırımlarımızı artıracağız. Arsa yatırımlarımızı gerçekleştirdik. 2022-2023 döneminde kendi arsalarımız üzerinde 6 yeni projeye başlamayı hedefliyoruz.” dedi. 

Konuya Bodrum yatırımlarından bahsederek devam eden Algül, şu sözleri kaydetti:

“Bodrum her anlamda beklentilerimizi karşıladı. Türkiye’deki en iyi arz-talep dengesi Bodrum’da. Türkiye’nin üstünde bir marka olma yolunda ilerliyor. Yurt dışı kaynaklı talebin daha da artacağına inanıyoruz. Bu talep devam ettikçe inşaat arzı ve fiyatların artması kaçınılmaz. İnşaat konusunda deneyimimiz vardı. Bodrum konusunda iyi bir deneyim sağladık. Projelerimizi tamamen ihtiyaca yönelik geliştiriyoruz. Bölgeyi iyi analiz edip, müşterilerin taleplerini dikkate alıp nitelikli projeler üretirseniz her zaman bir adım önde olursunuz. İhtiyaca yönelik projeler geliştirdiğimizden daha fazla hedef kitleye hitap edebiliyoruz. Daha az sayıda anahtar, daha yüksek fiyatlı villalar yapmaktansa; orta kesime hitap eden daha erişilebilir konutlar inşa etmeyi tercih ediyoruz. Yani daha çok kişiye dokunabileceğimiz, daha çok kişinin Bodrum hayalini gerçekleştirebileceği projeler yapıyoruz.” 

Algüller İnşaat’ın tüm projeleri ve detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments